Okulların açılmasına son 1 gün kaldı nasıl hissediyorsunuz?

569992

Decipat
Heyecanlı mısınız? Ben çok heyecanlıyım açıkçası, sınıfa 5 kişi gelmiş yeni olarak. 10. sınıfa geçtim, hiç gidesim yok ama benim keşke tatil bitmeseydi. Artık kış geldi neredeyse sıcacık yatağımızdan kalkıp üstümüzü falan giyip dışarı çıktığımızda hava kapkaranlık olacak. Toxic değilim, sadece hatırlatmak istedim.

PicsArt_09-03-06.03.07.jpg

10. sınıf olarak yeni bir liseye geçtim yeni kişilere alışmaya çalışacağım sanırsam muaf olduğum halde sorumluluk sınavlarına girmek zorunda kalacağım önceki lisemde gireceğim dersler yoktu ne yapacağımı bilmiyorum bu yüzden mental kalmadı.

Heyecanlı mısınız? Ben çok heyecanlıyım açıkçası, sınıfa 5 kişi gelmiş yeni olarak. 10. sınıfa geçtim, hiç gidesim yok ama benim keşke tatil bitmeseydi. Artık kış geldi neredeyse sıcacık yatağımızdan kalkıp üstümüzü falan giyip dışarı çıktığımızda hava kapkaranlık olacak. Toxic değilim, sadece hatırlatmak istedim.
harbi bende 10. sınıfa geçtim hiç gidesim yok 9 Ay bu döngüyü yaşayacaz düşünmesi bile kötü:(

Okula gidenlere şimdiden geçmiş olsun. Evet, hava büyük ihtimalle karanlık olur.

harbi bende 10. sınıfa geçtim hiç gidesim yok 9 Ay bu döngüyü yaşayacaz düşünmesi bile kötü:(
Gene ugrasicaz sorunlu matematikciler ile... Yalvarityorum emekli olsun diye ama yok aga. Kadinin kocasi kantinci okul birde guzel kiyak geciyor. Kadinin bize ettigi hakaretlerin haddi hesabi yok. Bi keresinde cinsel organlarini kesip boynuna asicam bile dedi. Cimere sikayet etsek kanit atamayiz telefon yasak... Hayirlisi. Icimi de dokmus oldum.

10.sınıfı bitiren çoğu kişiden 9.sınıftan sonra çok sıkıcı olduğunu veya lisenin en sıkıcı sınıfı olduğunu vs. duyuyordum. Herkeste böyle olmamıştır büyük ihtimal fakat nedense bende de böyle oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı