Okulların açılmasına son 1 gün kaldı nasıl hissediyorsunuz?

Sana tavsiyem ilk 2 ay insanları tanı. Hemen arkadaş edinme ama samimi ol. Sırlarını hemen anlatma. Ben o tuzağa düştüm geçen sene bir kişiyle aşırı samimiydik ben her şeyimi anlattım o da sınıftakilere söylemişti.
Tamam hocam. Neyse ki yeni bir ortama kolay alışabilen biri değilim

Hocam ben 9. sınıfta meslekteydim birkaç dersten muafım görmedim yani hiç bu haftada sorumluluk sınavları varmış sorumlu gözüküyorum idareye ya da müdür yardımcısına çıkarıp durumu bildirsem kabul ederler mi?
Sınava gireceksin. Yeni konu aç daha çok yardımcı olurlar.

Neyse ki agalarım başlıyor ders dinlerken osuruyorlar sonra silgiden parça koparıp atıyorlar bir ton şey muhabbet :D

1032233.jpg

Ahada böyle.

Genelde büyükler, liseye geçince yani 9.sınıfta, ders çalışmayıp sadece dersleri dinleyen kişilerin çalışmadan geçemeyeceğini söylerler, böyle yapanların bu sene sınav notları konusunda çökeceğini söylerler.

Bence bu yanlış çünkü 9 değil 10.sınıfta oluyor bu. 9.sınıfın dersleri ağır değil ve ortaokuldaki derslerin bir tık gelişmiş hali. 9.sınıfın ilk dönemini sadece dersleri dinleyerek bile rahat geçebilirsiniz fakat çalışmak tabii ki çok daha iyi olur. 9.sınıfa geçenler korkmasın diye söyledim. 10.sınıftan itibaren kesinlikle çalışmak şart ama.

7. Sınıfta benim arkadaşım vardı çocuk harbiden yaramazdı bir de matematik dersinde açılırdı hep matematik hocasıda gerçekten asabi ve psikolojik sıkıntıları var en son matematik hocası yanına yaklaştı bir tane vurdu döndü bir tane daha vurdu gülmekten patlayacağız neredeyse :D

Yeni konular

Geri
Yukarı