Okulların açılmasına son 1 gün kaldı nasıl hissediyorsunuz?

Zaten okusanız eğer iyi bir bölüm değilse nafile avukat olsanız memleket de avukat dolu psikoloji desem her yerde mezunu var iş yok sayılır anca sınıf öğretmenliği doktorluk mühendislik öğretmenlik desek onlarda da devletimiz atamayı hiç yapmıyor desek yeridir.

Ya bu sadece bir ornek. Tamam sinifta cok hata var. Cok ayip seyler yapilip kufurun haddi hududu yok. Surekli disiplin diye tehdit ediyo ama ancak lafta. Ustune sonsuz hakaretler. O zaman git ver disipline bitin gitsin. Boyle bir kadin yani.

Dersler konusunda her türlü sıkıcı ve 9.sınıfa göre daha ağır da. Yani şöyle diyeyim, 9.sınıf kadar boş ve eğlenceli bir sene olmuyor. Bizim okulda herkes dersleri salmıştı, bir sürü kişi açığa geçiyordu, çok sıkıcı olmaya başlamıştı ama bu okuldan okula ve kişiden kişiye değişiklik gösterir.
Bizim 9. daki ortam aşırı iyiydi ya. 10 da da nasip olur umarım. Dediğiniz gibi şimdi mesela 11. sınıflar desek herkes dersten başını ayırmıyor ama 9. sınıflar daha lgs'den yeni çıkmış ve dersleri salmış oluyor.

Heyecanlı mısınız? Ben çok heyecanlıyım açıkçası, sınıfa 5 kişi gelmiş yeni olarak. 10. sınıfa geçtim, hiç gidesim yok ama benim keşke tatil bitmeseydi. Artık kış geldi neredeyse sıcacık yatağımızdan kalkıp üstümüzü falan giyip dışarı çıktığımızda hava kapkaranlık olacak. Toxic değilim, sadece hatırlatmak istedim.
Ara sıra ben de heyecanlanıyorum. Ama 9. Sınıfım ve yeni yıl aşırı zor olacak:(

Ay evet 9 aşırı eğlenceli geçti ama gerisini de merak ettim. Sıkıcı mı?
Bence evet, sıkıcı. Arkadaş ortamı olarak eğlenceli olsa bile dersler çok ağırlaşmaya başlıyor ve üniversite sınavı dönemi yaklaşıyor. Ben 9.sınıfa yeni geçtiğimi hatırlıyorum, çok eğlenceliydi ve herkesin dediği gibi çok kısa sürdü. Şu an nasıl 11.sınıfa başlayacağımı hala anlayamıyorum.

durum felaket sahte samimiyetli cahil insanların arasına tekrar dönüyorum günde 8 saatden fazlasını bomboş bir eğitime heba etmek koyuyor insana...

Hocam ben 9. sınıfta meslekteydim birkaç dersten muafım görmedim yani hiç bu haftada sorumluluk sınavları varmış sorumlu gözüküyorum idareye ya da müdür yardımcısına çıkarıp durumu bildirsem kabul ederler mi?

Hadi abicim hadi AA bak çarpım tablosu varmış müfredatta hadi geç kalmayın cucuklar. Okula vaktinde gidip gelelim, sınıfımızı ve okulumuzu temiz tutalım. Hep beraber mutlu mutlu ikinci yuvamızda yaşayalım.

Bizim sözde 2'inci yuva da yani bizim okul da hep psikolojisi bozuk öğretmenler, çocukları azarlamak için yer arayan hdmler, sonra kızlara artislik olsun diye tek eliyle şınav çeken beden hocası, sizi bilgisayar odasına götüreceğim diye götürmeyen bilişim hocası...

Nefret ediyorum okuldan. :D

Bizim 9. daki ortam aşırı iyiydi ya. 10 da da nasip olur umarım. Dediğiniz gibi şimdi mesela 11. sınıflar desek herkes dersten başını ayırmıyor ama 9. sınıflar daha lgs'den yeni çıkmış ve dersleri salmış oluyor.
Evet, 9.sınıf lisenin eğlenceli ve boş senesi oluyor genelde. Dersleri de komple ortaokul derslerinin tekrarı gibi oluyor. 10.sınıftan itibaren tamamen farklı konular başlıyor. Yani sayısal dersler için.

Yeni konular

Geri
Yukarı