Oruç bozma anılarınız

14 15 yaşında sabah kalkıyordum kola içip devam ediyordum, sonrasında yemek falan yemiyordum sadece kola içip devam ediyordum ne saçma hareket.

Hocam aynısını ben yapıyordum. Tıpatıp aynısı. Sabah kalktıktan 2-3 saat sonra mutfakta ki 2 litre Fanta'yı açıp dikiyordum. Sonrasın da ara sıra girip yine aynı hareketi yapıyordum fakat ne yemek yiyordum ne de su içiyordum. Aynı şey neredeyse. Bayağı saçma.

O zamanlar hızlı ve imanlı zamanlar-8 yaşımda falanım- yazdı, bilen bilir Diyarbakır sıcağını annem tutma dedi tutacaksanda yarım gün tut dedi, bende hayır artık büyüdüm tutabilirim dedim. Camiye gittim geldim anneme dedim ki orucumu bozabilir miyim? En başta hayır falan dedi sonra izin verdi. Bende ağlaya ağlaya bozmuştum orucumu. Şimdiyse tutmuyorum bile inanırken daha mutluydum.

Annemden gizli gizli kek yiyip bozmuştum orucum 13 yaşımdayken. Uzun zamandır oruç tutmuyorum kafam rahar ohhh...

Kanka senin diğer yazın nereye gitti?
Sırf onu beğenmek ve sana o yazından dolayı teşekkür etmek için kayıt oldum.
Şimdi diğer yorumun gözükmüyor:(

Kanka senin diğer yazın nereye gitti?
Sırf onu beğenmek ve sana o yazından dolayı teşekkür etmek için kayıt oldum.
Şimdi diğer yorumun gözükmüyor:(
Tartışma çıkmasın diye siliniyor hocam aslında moderatörlerde haklı. Bilimsel tabanı olmayan saçma tartışmaların bir anlamı yok aslında. E millet tartışmayı bilmediğinden de sürekli küfürlü kavga vs. çıkıyor sanırım bu yüzden de modlar erkenden müdahale ediyorlar.

1-Ramazan ayında kızla sevişmek.
2-Dayanamayıp sigara içmek.
3-Davet edilen iftar sofrasında Rakı içmek

18 yaşıma kadar böyle devam etti beceremiyorum ben. Açlığa da gelemiyorum, çocukken tutmak isterdim, ailem izin vermezdi. 🤠

Yeni konular

Geri
Yukarı