Oruç tutacak mısınız?

Bende çok zorlanmıyorum yani. Günler hızlı geçiyor. Dünden daha iyiyim mesela. Eğer böyle geçerse hergün tutarım 30 Gün. İftarfa Ramazan Şerbeti içmek çok güzel oluyor zaten. Cappy alıyorum. Siz ne içiyorsunuz iftarda ?

Ramazanların olmazsa olmazı. Uludağ Limonata. Çok severim. Her ramazan içeriz.
Bilmiyorum yani. Ramazan Şerbeti sadece Ramazan ayında üretiliyor satılıyor ya. Küçüklükten beri de onla açarım orucumu. Yağlı Yavan + Ramazan Şerbeti olmazsa olmazımdır. İftardan sonra da çay demleriz. Yanında da Güllaç. Orucunuz nasıl gidiyor hocam ? Çok bir saat kalmadı zaten.

Bilmiyorum yani. Ramazan Şerbeti sadece Ramazan ayında üretiliyor satılıyor ya. Küçüklükten beri de onla açarım orucumu. Yağlı Yavan + Ramazan Şerbeti olmazsa olmazımdır. İftardan sonra da çay demleriz. Yanında da Güllaç. Orucunuz nasıl gidiyor hocam ? Çok bir saat kalmadı zaten.
Ramazan şerbeti de çok güzeldir. Üstüne bir de güllaç dediniz. Canım çekti. Orucum şu an iyi gidiyor. Futbol oynayınca çok susrım dedim de normal yani pek susamadım. Allah'a şükür iyiyiz şimdi. Sizin orucunuz nasıl gidiyor?

Ramazan şerbeti de çok güzeldir. Üstüne bir de güllaç dediniz. Canım çekti. Orucum şu an iyi gidiyor. Futbol oynayınca çok susrım dedim de normal yani pek susamadım. Allah'a şükür iyiyiz şimdi. Sizin orucunuz nasıl gidiyor?
Dün ilk gün diye açlık vardı halsizlik vardı. Zaten ben hiç susamam. Bugün biraz daha iyiyim ama. Hatta çok iyiyim. Havalar güzel olunca da zaman hızlı geçiyor. Zorlanmıyorum yani.

İnsanlara dinin ne, namazın var mı, oruç tutuyor musun? ” gibi Allah’ın soracağı soruları sormayacaksınız! İnsanlara aç mısın, ne ihtiyacın var, bir sorunun var mı? gibi kulun kula soracağı soruları soracaksınız.

Fatih Sultan Mehmet Han Hazretleri

Yeni konular

Geri
Yukarı