Oyun konsolu tavsiyesi

selmand

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar evde kızımla (7yaş) vakit geçirmek için konsol tavsiyesi istiyorum. Oyunları ucuz mümkünse atraksiyonlu özelliği olan (Wii, kinetic gibi şimdi bunlar var mı bilmiyorum) belki kırılabilen versiyonu olan bir konsol arıyorum. Çözünürlük çok önemli değil FHD televizyona bağlayacağım. Bu konsol olaylarından hiç anlamıyorum. iPad tabletim var arcade üyeliği alsam ve oyun kolu alsam benzer bir tat alır mıyım?

Benzer bir tat alamazsınız.
Xbox Series S öneririm yurt dışından alacaksanız. Yurtiçinden alacaksanız 2. El bir PS4 alın, vergi adındaki haraca para vermeyin.

Arkadaşlar evde kızımla (7yaş) vakit geçirmek için konsol tavsiyesi istiyorum. Oyunları ucuz mümkünse atraksiyonlu özelliği olan (Wii, kinetic gibi şimdi bunlar var mı bilmiyorum) belki kırılabilen versiyonu olan bir konsol arıyorum. Çözünürlük çok önemli değil FHD televizyona bağlayacağım. Bu konsol olaylarından hiç anlamıyorum. iPad tabletim var arcade üyeliği alsam ve oyun kolu alsam benzer bir tat alır mıyım?

Nintendo olabilir belki.

Eğer Playstation kompleksiniz yoksa Xbox Series X tavsiye ederim ve Xbox 2 kişilik oyunlar konusunda daha çeşitlilik sunuyor.Akrabam birde Xbox'a kamera aldı kamera karşısında futbol oyunları vs. oynayabiliyor.Series X pahalı gelirse Series S de uygundur.

Xbox Series S bakabilirsiniz.

Dediğiniz gibi Wii alınabilir bence uygun hem de. Fakat oyunları bulmak zor bulunsa bile kötü oyunlar oluyor. Kırık Wii olabilir.
Xbox 360 Kinect'i var fakat Wii kadar sağlam ve bol oyunu var mıdır bilmiyorum.

Geri
Yukarı