Oyun oynarken ekran kartı çok ısınıyor ve PC donuyor

JiletBey*

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Oyun oynarken bilgisayarım aniden donuyor, bir çözüm buldum buna MSI Afterburner'i yükledim overclock yapacağıma tersini yaptım.
Bilgisayar donmuyor fakat zaten kötü bir bilgisayarım var, 60-90 FPS aldığım oyunda 30 FPS alıyorum başka bir çözüm var mıdır?

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun oynarken bilgisayarım aniden donuyor, bir çözüm buldum buna MSI Afterburner'i yükledim overclock yapacağıma tersini yaptım.
Bilgisayar donmuyor fakat zaten kötü bir bilgisayarım var, 60-90 FPS aldığım oyunda 30 FPS alıyorum başka bir çözüm var mıdır?

Eki Görüntüle 449253
Bakım yapabilirsin. Termal macun değişimi.

Arkadaşın demiş olduğu gibi kasanın içini hava üfleyici makineyle temizle. Termal macun sipariş et, 15TL-30TL arası değişiyor 5TL'ye alırsan PC yanar. :D
Onun dışında GPU fanlarını açabilirsin "Fan Speed" yazan kısımda var zaten.

Arkadaşın demiş olduğu gibi kasanın içini hava üfleyici makineyle temizle. Termal macun sipariş et, 15TL-30TL arası değişiyor 5TL'ye alırsan PC yanar. :D
Onun dışında GPU fanlarını açabilirsin "Fan Speed" yazan kısımda var zaten.
Ekran kartında fan yokki :D bide bu ekran kartının işlemcisi nerdedir?
b85734923a71ca73972029cc7075dcb7.jpg

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı