Çözüldü Papara'da IBAN ile para gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Alpigo

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Alanya
Daha fazla  
Meslek
Yazılım İşleri İle Uğraş, Haber Sitesi Yazarı
Normalde annem bana para atarken kartı ekleyip, miktarı girip istiyordum. Babam şehir dışında ama o IBAN yoluyla göndermek istiyor. Papara'nın verdiği adımları ve bilgileri yapılması gerektiği gibi gönderiyorum. Babam parayı gönderdi, hatta babamda dekontu bile var ama Papara asla parayı bana getirmiyor. Direkt iade işlemine alıyor ve para 3-4 gün içinde babama geri dönüyor. Çözümü var mı?

IBAN'dan babanız maalesef size gönderemez, sadece size ait olan banka hesabından para transferi gerçekleşebiliyor ki bu çok aşırı saçma. Kendime bir Bankkart çıkarttırdım oradan Papara'ya atıyorum paramı.

IBAN'dan babanız maalesef size gönderemez, sadece size ait olan banka hesabından para transferi gerçekleşebiliyor ki bu çok aşırı saçma. Kendime bir Bankkart çıkarttırdım oradan Papara'ya atıyorum paramı.

Harbi çok saçma zaten banka hesabım olsa Papara pek kullanmam herhalde.

Babanız papara hesabı açsın, Papara hesapları arasında transfer ücretsiz.
O zaten ücretinde değil. Kart bilgilerini girip istiyoruz ya sanırım ona IBAN daha iyi geliyor. Güvensizlikte demeyelim hani bana veya Papara'ya karşı değil. Sanki IBAN yöntemine alışmış gibi.

Cashback dışında hiçbir şey için kullanmıyorum Papara'yı.
Böyle giderse bende bir banka hesabı açtıracağım. Doğru düzgün bayram harçlığı alamıyoruz. 🤣 Bütün paramı 3080 Ti ve diğer donanımlara harcadım resmen.

Geri
Yukarı