Park halindeki arabama vurmuşlar

furuns

Decapat
Park halindeyken tanıdık biri yanlışlıkla çarpmış. Çamurlukta kırık var. Far değişecek. Far harici değişen olur mu?

Dosya Ekleri

• IMG_1174.jpeg
    IMG_1174.jpeg
    208 KB · Görüntüleme: 179
  • IMG_1175.jpeg
    IMG_1175.jpeg
    130,1 KB · Görüntüleme: 174
Geçmiş olsun. Fotoğraftaki hasar ise sadece ve çok hızlı çarpmamış ise sadece dediğiniz kısımlar değişir. Fakat ben yanlış değil isem, sis farının üstünde de biraz öne doğru bombe var. Belki oraya da küçücük bir işlem uygulanabilir.

Bir de aradaki siyah şeritteki o göçükler için işlem uygulanır.

Çok geçmiş olsun.

Çok teşekkür ederim.

Tampon kırık sanki.

Anlayamadım bende ama kırık var.

Far değişecek ızgara değişecek tampon tamir edilecek eğer edilmesse değişecek.

İnsanlık hali robot değiliz herkes elbet yanlış yapar.

Tamiri olmaz mı hocam?

Geçmiş olsun. Fotoğraftaki hasar ise sadece ve çok hızlı çarpmamış ise sadece dediğiniz kısımlar değişir. Fakat ben yanlış değil isem, sis farının üstünde de biraz öne doğru bombe var. Belki oraya da küçücük bir işlem uygulanabilir.

Bir de aradaki siyah şeritteki o göçükler için işlem uygulanır.

Far kesin değişecekte başka değişen çıkacak mı diye endişeleniyorum.

Park halindeyken tanıdık biri yanlışlıkla çarpmış. Çamurlukta kırık var. Far değişecek. Far harici değişen olur mu?

Far değiştikten sonra tampona bakılabilir onda da ufak tefek problemler var gibi tamir ile düzeltilebileceğini düşünüyorum. Onun yanı sıra tamponun altında ki siyah kısımda bulunan ufak çatlaklıklara oje denenebilir. Geçmiş olsun :)

Far değiştikten sonra tampona bakılabilir onda da ufak tefek problemler var gibi tamir ile düzeltilebileceğini düşünüyorum. Onun yanı sıra tamponun altında ki siyah kısımda bulunan ufak çatlaklıklara oje denenebilir. Geçmiş olsun :)

Teşekkür ederim. Ön panjur veya çamurluk hatta ikisinin de değişebilir olabileceğini söylediler. Acaba değiştirilir mi değiştirilirse hangisi değişir?

Yeni konular

Geri
Yukarı