PCI Express 2.0 R9 290 takılır mı?

• Konuyu başlatan Ahmet Talha Ardıç
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 1B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O zaman cümleyi doğru kurmak gerek değil mi? Çipset desteklemiyor doğru, fakat direk kestirip atmamak gerek. Sonuçta üreticiler kendilerine has yazılım ve donanımlarla bunu yapıyorlar.

Yanlış bilgilendirme. Am3+ anakartlarda PCI Express 3.0 desteği vardır. Bütüne öyle söylemek yanlıştır.
Motherboards - SABERTOOTH 990FX/GEN3 R2.0 - ASUS sadece bu var, CymothoaExigua bu arkadaşın yazdığı gibi. Başka bulamadım. Fakat bir tane de olsa var değil mi? :) O yüzden cümle Asus'un bir modeli hariç diğerleri desteklemiyor desen daha iyi olur.
Bana yazı yazmayı öğretirken bile kendinizle çelişiyorsunuz... Bunu yapmayın lütfen. Yonga setini anakart ile karıştırıyorsunuz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bakın yonga seti ne olduğunu çok iyi biliyorum. Ben anlatamadım kusura bakmayın. Demek istediğim siz yonga seti desteklemiyor dediniz, ben onu anakart olarak söylediniz sandım. Olaylar bu şekilde gelişti. Daha sonra herşey anlaşıldı ama iş işten geçmişti. Kalabalık yaptığım için üzgünüm mesajlarım silinebilir. Boşuna yer kaplamasın. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı