Elektronik PlayStation 5 1TB Slim + 2. DualSense PS5 DualSense + Şarj istasyonu + GTA 5 19.999 TL!

Haklısın hocam ama arada Trendyol varken denemekten zarar gelmez sanki. Saygı duyuyorum tabii düşüncenize.

Arkadaşlar o ürün de tükendi oyunsuz versiyonu var 19.000TL

Derken bu da gitti :(
Mağazasında sadece 2 ürün kaldı değişik.

Yazık ya çok üzüldüm. Ne güzel vade farksız 2 ay ertele 6 ay taksitle almıştım. Ne sevinmiştim be hevesim kursağımda kaldı. İptal ettim bende Trendyol hemen iadeyi yaptı. Hepimize geçmiş olsun soğuk bir kola patlatim şimdi.

Yazık ya çok üzüldüm. Ne güzel vade farksız 2 ay ertele 6 ay taksitle almıştım. Ne sevinmiştim be hevesim kursağımda kaldı. İptal ettim bende Trendyol hemen iadeyi yaptı. Hepimize geçmiş olsun soğuk bir kola patlatim şimdi.
Sorma hocam ya ne çabuk iade ettiler bana niye etmediler henüz 😂 Aslında ürünün bu fiyata gelmeyeceğini az çok biliyordum ama arada trendyol var diye denemek istedim

Sorma hocam ya ne çabuk iade ettiler bana niye etmediler henüz 😂 aslında ürünün bu fiyata gelmeyeceğini az çok biliyordum ama arada Trendyol var diye denemek istedim.

Bende çok üzüldüm vallahi kötü oldu. Görüp alanlar veya almak için heveslenenler kusura bakmasın, bilseydim tabii atmazdım.

Herkes arada Trendyol var, deneyelim diye almış fakat yine de dikkat etmekte fayda var.

En son indirimli benzer PS5 için satıcının ürünü iptal edip, havale olarak parayı istediği konu mevcuttu. Kesinlikle havaleyi kabul etmeyin.

Ürün gelirse kargocunun yanında açın, eğer kurye beklemezse şubeden teslim alıp şubedeyken ürünü açın. Fiyat çok ucuz dikkat etmek şart.

Yeni konular

Geri
Yukarı