Pre Workout önerisi

Fiyatın fark etmeyeceğine emin misiniz? En baştan kendi Pre-Workout ürününüzü üretebilirsiniz fakat pahalıya patlar.

Türkiye'de 1 gram sitrülinin üstü yasak olduğu için, çok büyük etki beklemeyin. Çoğu ürün birbirine yakın performans verebilir.

O yasağı delip geçen ürünler var hocam 😀;

Servisin 2.5 gr yazdığına bakmayın yasal sınıra ayak uydurabilmek için öyle demişler, normalde servisi 20 gr.

Servisin 2.5 gr yazdığına bakmayın yasal sınıra ayak uydurabilmek için öyle demişler, normalde servisi 20 gr.
Eğer bakanlıktan geçirebildilerse helal olsun. Bakanlık onayları yoksa, içine tükürseler bile haberimiz olmaz yüksek ihtimal. Onay varsa sıkıntı yok, içerikler iyi. Yine de yeni başlayanın kullanacağı ürünler pek değil. Maksimum doz içeriyor.

Eğer bakanlıktan geçirebildilerse helal olsun. Bakanlık onayları yoksa, içine tükürseler bile haberimiz olmaz yüksek ihtimal. Onay varsa sıkıntı yok, içerikler iyi. Yine de yeni başlayanın kullanacağı ürünler pek değil. Maksimum doz içeriyor.

Orası öyle hocam naptılarsa artık geçirmişler onaydan, değil yeni başlayanlar için tecrübesi olanlar için bile riskli bana kalırsa, 8 gr sitrülin malat uçurur adamı 😀, tadı leş gibi deniliyor fakat bu fiyata bu içerik cidden iyi ürün.

18 yaş altındayım 2023 Eylül'de başlamıştım ama ikide bazı sebepelrden dolayı gidemedim thirty One fazla mı olur? Grizzone'den Dark zone alsam mı? Şu an SSN'nin pre work outu var.

Geri
Yukarı