Protein tozu nerede satılır?

Kilon fazla diyorsun ve en az 5 kilo al diyorsun ? Bundan ne anlamalıyım ? :D
Kas, güç demek değildir :) Kaslıydım biraz ama çok güçsüzüm yani benim 8 kiloyla falan çalışmam lazım. Sen beni boşver şimdi. 2 kilo yetmeyecek sana sen en az 5 kilo al diyorum. Güçlüysen daha fazla da alabilirsin. Önemli olan senin çok tekrar yapman.
Eğer ayarlanabilir alacak bütçen varsa kesin ayarlanabilir al. Mesela ben 6 kilo aldım. Kollarda rahatım, tamam ama göğüste fly hareketini yapamıyorum dambılı o şekilde kaldıramadığım için.

Marka olarak hangisi iyi hangisi kötü bilmiyorum. Bütçene uygun olan hangisiyse onu al. Ben 20 kg almıştım halen bana yeterli ama imkanın varsa 26-30 kg gibi bir şey alman daha iyi olur.
Bu konuyu daha fazla yormak istemiyorum, o yüzden yeni konu açacağım. Uygun görürseniz sizi de dahil etmek istiyorum.

Kardeşim protein tozu yerine yoğurdun yeşil suyunu alternatif olarak araştırdın mı? Bunu hiç duydun mu ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı