Protein tozu önerisi

Kullanan faydasını görenler var kullanmak istediğim için konu açtım lütfen önerisi olanlar yorumda bulunsun sadece.

Kanka fayda dediğin tavuktan aldığın proteinde kasa gidiyor protein tozundan aldığın da kasa gidiyor gıdadan bir farkı yok ancak beslenemediğin günlerde gayet işe yarıyor ben Hardline öneriyorum.

Sizce değil mi?
Weider, Scitec, Optimum varken Hardline'ın yüzüne bakmam şahsen. Supplementler'in kendi tozunu Hardline yerine tercih ederim.

Yine de hangisinden daha faydası görüyorsa, kullanan kişi bilir. Benim şahsi görüşüm.

Şahsi görüşümden ziyade Weider, Scitec, Optimum gibi markalar piyasanın babasıdır.

Weider, scitec, optimum varken Hardline'ın yüzüne bakmam şahsen. Supplementler'in kendi tozunu Hardline yerine tercih ederim.

Yine de hangisinden daha faydası görüyorsa, kullanan kişi bilir. Benim şahsi görüşüm.

Şahsi görüşümden ziyade weider, scitec, optimum gibi markalar piyasanın babasıdır.

Weider de çok performanslı ancak fiyatı da performansından mütevellit yüksek.

Weider, Scitec, Optimum varken Hardline'ın yüzüne bakmam şahsen. Supplementler'in kendi tozunu Hardline yerine tercih ederim.

Şahsi görüşümden ziyade Weider, Scitec, Optimum gibi markalar piyasanın babasıdır.
Herkesin şahsi fikridir hocam saygı duyarım. Weider düşünmüştüm ama fiyatlar malum ortada. Hardline de gayet fazla kullanılan ve tavsiye edilen bir marka neden böyle dediğinizi anlamış değilim.

Herkesin şahsi fikridir hocam saygı duyarım. Weider düşünmüştüm ama fiyatlar malum ortada. Hardline de gayet fazla kullanılan ve tavsiye edilen bir marka neden böyle dediğinizi anlamış değilim.
Saydığım markalar, dünya çapında kendini kanıtlamış markalar. Hardline sadece Türkiye'de kullanılıyor.

weider premium kullandim bu piyasada bununla yarışacak yok. Gel gör ki fiyat bakımından yarışacakta yok 😅 900 liradan aldığım hala duruyor kiyamıyorum içmeye. eskiden ne guzel 300 400 e alınabiliyodu.

weider premium kullandim bu piyasada bununla yarışacak yok. Gel gör ki fiyat bakımından yarışacakta yok 😅 900 liradan aldığım hala duruyor kiyamıyorum içmeye. eskiden ne guzel 300 400 e alınabiliyodu.
Bütçemin çok üstünde.

Bunların kendi ürünleri nasıl 1 kiloluk 300 liraymış fena değil. Kullanan bilen var mı alınır mı?

Bütçemin çok üstünde.

Bunların kendi ürünleri nasıl 1 kiloluk 300 liraymış fena değil. Kullanan bilen var mı alınır mı?

Scitec varken alınmaz. Kötü marka değil fakat Scitec yanında tercih edilmez.

Geri
Yukarı