Proteinocean'dan indirimli gainer alınır mı?

Parayı besinlere harcamak, takviyelere harcamaktan daha ucuza geliyor. "Gainer alayım, kilo alayım" diye düşünüyorsan, o düşünceleri bırakmanı öneririm.

Harcayacak paran bolsa alabilirsin tabii ki. Proteinocean attığına göre, harcayacak fazla paran yok. O yüzden beslenmene harca.

Parayı besinlere harcamak, takviyelere harcamaktan daha ucuza geliyor. "gainer alayım, kilo alayım" diye düşünüyorsan, o düşünceleri bırakmanı öneririm.

Harcayacak paran bolsa alabilirsin tabii ki. Proteinocean attığına göre, harcayacak fazla paran yok. O yüzden beslenmene harca.

Ben bilmediğim için onu attım. Bütçe artar yani ondan yana sıkıntı yok. Shake yaparak içsem kilo alamaz mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yulaf, süt, muz, tuzlu fıstık, cicibebe ve 1 kaşıkta kakao ekliyorum.
Yaptığın shake tatlı ve tuzlu karışımı olduğu için biraz hassas midesi olan kişileri çok çabuk rahatsız edebilecek türden bir shake. Bunu sadeleştirirsen bence gainer’a ihtiyacın olmaz, sadece cicibebeyi arttır süt ve kakao ekle bak içim nasıl kolaylaşıyor hem de ihtiyacın olan kalori ve karbonhidratı da alırsın. Ben muz da ekliyordum ama kıvamı yoğunlaştırdığı için içim zorlaşıyor sadece cicibebe süt kakao karışımını günde 2 kez bile tüketebilirsin böylece hızlı bir şekilde kilo alacağını düşünüyorum. Diğer besinleri de ayrı bir şekilde ara öğün olarak tüketebilirsin ama mide sağlığın için hep birlikte tüketme.

Yaptığın shake tatlı ve tuzlu karışımı olduğu için biraz hassas midesi olan kişileri çok çabuk rahatsız edebilecek türden bir shake. Bunu sadeleştirirsen bence gainer’a ihtiyacın olmaz, sadece cicibebeyi arttır süt ve kakao ekle bak içim nasıl kolaylaşıyor hem de ihtiyacın olan kalori ve karbonhidratı da alırsın. Ben muz da ekliyordum ama kıvamı yoğunlaştırdığı için içim zorlaşıyor sadece cicibebe süt kakao karışımını günde 2 kez bile tüketebilirsin böylece hızlı bir şekilde kilo alacağını düşünüyorum. Diğer besinleri de ayrı bir şekilde ara öğün olarak tüketebilirsin ama mide sağlığın için hep birlikte tüketme.
20 adet cicibebe, 1 adet muz, 2 tatlı kaşığı kakao ve 1,5 su bardağı süt koydum. Böyle iyi mi oldu?

Yaptığın shake tatlı ve tuzlu karışımı olduğu için biraz hassas midesi olan kişileri çok çabuk rahatsız edebilecek türden bir shake. Bunu sadeleştirirsen bence Gainer'a ihtiyacın olmaz, sadece cicibebeyi arttır süt ve kakao ekle bak içim nasıl kolaylaşıyor hem de ihtiyacın olan kalori ve karbonhidratı da alırsın. Ben muz da ekliyordum ama kıvamı yoğunlaştırdığı için içim zorlaşıyor sadece cicibebe süt kakao karışımını günde 2 kez bile tüketebilirsin böylece hızlı bir şekilde kilo alacağını düşünüyorum. Diğer besinleri de ayrı bir şekilde ara öğün olarak tüketebilirsin ama mide sağlığın için hep birlikte tüketme.

İçimde bir sıkıntı yok hocam tadı güzel oluyor 10 çeşit şey var bir de gainer eklersek daha hızlı kilo alır mıyım?

İçimde bir sıkıntı yok hocam tadı güzel oluyor 10 çeşit şey var bir de gainer eklersek daha hızlı kilo alır mıyım?
Yani gainer ve bebe bisküvisi besin değerleri açısından birbirlerine çok benzer ürünler, sen o shake'e gainer eklersen kaloriyi ve karbonhidratı arttırdığın için tabiki daha hızlı kilo alırsın ama ben bunu çok sağlıklı görmediğim için tercih etmiyorum. Yani ekstra gainer eklemek yerine tükettiğin bebe bisküvisini arttırsan yine aynı sonuca varmış oluyorsun o yüzden gerek var mı buna sen karar ver.

Bence bu shake'i sabah akşam tüketmeye devam et, diğer öğünlerinde protein ağırlıklı olsun ve abur cubur tüketme, 1 ay böyle devam et 3-4 kilo artışı görürsen doğru yoldasın demektir. Bu kilo alma sürecinde egzersiz veya spor yapmıyorsan aldığın kilo biçimsiz olabilir ama buna da dikkat etmeni öneririm.

20 adet cicibebe, 1 adet muz, 2 tatlı kaşığı kakao ve 1,5 su bardağı süt koydum. Böyle iyi mi oldu?
Tat ve içim size göre iyiyse iyidir hocam ben de bayadır böyle tüketiyorum bazen içim ağır gelince muz koymuyorum ve kakaoyu azaltıyorum kıvamı yoğunlaştırıyorlar çünkü, size içim rahat geliyorsa güzel karışım bence.

Son düzenleme:
Yani gainer ve bebe bisküvisi besin değerleri açısından birbirlerine çok benzer ürünler, sen o Shake'e gainer eklersen kaloriyi ve karbonhidratı arttırdığın için tabii ki daha hızlı kilo alırsın ama ben bunu çok sağlıklı görmediğim için tercih etmiyorum. Yani ekstra gainer eklemek yerine tükettiğin bebe bisküvisini arttırsan yine aynı sonuca varmış oluyorsun o yüzden gerek var mı buna sen karar ver.

Bence bu Shake'i sabah akşam tüketmeye devam et, diğer öğünlerinde protein ağırlıklı olsun ve abur cubur tüketme, 1 ay böyle devam et 3-4 kilo artışı görürsen doğru yoldasın demektir. Bu kilo alma sürecinde egzersiz veya spor yapmıyorsan aldığın kilo biçimsiz olabilir ama buna da dikkat etmeni öneririm.

Tat ve içim size göre iyiyse iyidir hocam ben de bayağıdır böyle tüketiyorum bazen içim ağır gelince muz koymuyorum ve kakaoyu azaltıyorum kıvamı yoğunlaştırıyorlar çünkü, size içim rahat geliyorsa güzel karışım bence.

Çok sağ olun hocam açıklayıcı olmuş.

Arkadaşlar selam. Lansmana özel indirimli ve aromasıda güzel deniliyor sizce alınır mı? Ya da daha iyi aynı fiyat aralığında ve aynı gramda hangi marka önerirsiniz?

protein oceanın aromaları çok kötü

Yeni konular

Geri
Yukarı