PS4 kolu bilgisayarı görmüyor

furkan00000

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim PS4 kolum vardı ve ben bunu düzgün kullanıyordum. Fakat bir süre sonra PS4 kolum ne aygıt yöneticisinde gözüküyor ne de PS4 Windows uygulaması algılıyor. Turuncu ışık yanıp yanıp sönüyor, ortadaki tuş+share tuşuna bastıktan sonra beyaz ışık yanıp sönüyor. Sonra tekrar turuncu ışık yanıp sönüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar benim PS4 kolum vardı ve ben bunu düzgün kullanıyordum. Fakat bir süre sonra PS4 kolum ne aygıt yöneticisinde gözüküyor ne de PS4 Windows uygulaması algılıyor. Turuncu ışık yanıp yanıp sönüyor, ortadaki tuş+share tuşuna bastıktan sonra beyaz ışık yanıp sönüyor. Sonra tekrar turuncu ışık yanıp sönüyor.

Kablo ile mi bağlamaya çalışıyorsunuz?

@Silinen üye evet efendim kablo ile.

@Silinen üye bir türlü yapamıyorum masaüstü PC olduğu için Bluetooth da yok maalesef kabloyla turuncu ışık yanıp yanıp sönüyor normal kullanırken birden oldu.

Hocam DS4 Windows, joystick bağlamak için vigembus driver indirtiyor. Bir keresinde yanlışlıkla silmiştim ve joystick PC'ye bağlanmamıştı.

Hocam olmazsa bilgisayara takın biraz uzun süre bekleyin tanıması bazen uzun sürüyor. Şarjının dolu olduğundan da emin olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı