PUBG almaya değer mi?

Yavuz_sama

Hectopat
Çok uzun zamandır bu oyunu YouTube ve Twitch üzerinden takip ediyorum. Oyunu çok fazla oynamak istiyorum ancak PUBG Lite kaldırıldı oyunu bedavaya deniyemem. Ayrıca beğenmezsem iade etme diye bir seçeneğim yok çünkü öyle 1 2 maçta denencek bir oyun değil. Oyun çok zor sanırım takip ettiğim kanal olarak teneke Kafalar'dan Zsuat'ın pusuları çok fazla dikkatimi çekti. Mobilini oynayamıyorum telefonum kaldırmıyor, Emulator'de (90 FPS ayarında) 50-90 FPS arası alıyorum. Zaten zevk vermiyor mobil. (Gecikmeler, kitlesi vs.)

Bir de sistemin özelliklerini aşağıya bırakayım kaç FPS alırım onu da söylersiniz;

ASUS RX 550 4 GB.
MSI H310M Pro.
(Oyun HDD'ye kurulacak)
250 GB SSD 2 TB HDD.
i5 9400F Turbo 4.1 GHz.
16 GB bory (X1) 2666 MHz RAM.

Oynanır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok uzun zamandır bu oyunu YouTube ve Twitch üzerinden takip ediyorum. Oyunu çok fazla oynamak istiyorum ancak PUBG Lite kaldırıldı oyunu bedavaya deniyemem. Ayrıca beğenmezsem iade etme diye bir seçeneğim yok çünkü öyle 1 2 maçta denencek bir oyun değil. Oyun çok zor sanırım takip ettiğim kanal olarak teneke Kafalar'dan Zsuat'ın pusuları çok fazla dikkatimi çekti. Mobilini oynayamıyorum telefonum kaldırmıyor, Emulator'de (90 FPS ayarında) 50-90 FPS arası alıyorum. Zaten zevk vermiyor mobil. (gecikmeler, kitlesi vs.)

Bir de sistemin özelliklerini aşağıya bırakayım kaç FPS alırım onu da söylersiniz;

ASUS RX 550 4 GB.
MSI H310M Pro.
(Oyun HDD'ye kurulacak)
250 GB SSD 2 TB HDD.
i5 9400F Turbo 4.1 GHz.
16 GB bory (X1) 2666 MHz RAM.

Oynanır mı?

1 indirim de al
2 bir süre oyunu öğreneceksin pes etme
3 oynanacak bir FPS alırsın.

Yeni mesajlar

Geri