Qj motor alınır mı?

phuff0

Femtopat
Daha fazla  
Aklımda qj srk 125s var. 125likte racinge girmek istemiyorum. Boyum 186 bazı. Motorlarda sırıtabiliyor. Bütçe olarak 130.000 gibi bir bütçem var aklımda bajaj Pulsar NS125 veya dediğim gibi srk 125s var.

@phuff0 Tüh. Keşke A2 olsaydı ve 200cc'ye çıkabilseydin. X-Pulse 200 cuk olurdu boyunu da düşündüğümüz zaman.

Motor naked olmak zorunda mı?

Vitesli olmasının ya da olmamasının sana bir dezavantajı olmaz. Manuele alışman 1 haftanı bile almaz zaten.Eğitimle her şey hallolur. 1 sene sonrasını düşünüp hareket etmeni anlıyorum ama ona 1 sene sonra bakarsın bence. Şahsen ben olsam bu şekilde yapardım.

Vitesli olmasının ya da olmamasının sana bir dezavantajı olmaz. Manuele alışman 1 haftanı bile almaz zaten. Eğitimle her şey hallolur. 1 sene sonrasını düşünüp hareket etmeni anlıyorum ama ona 1 sene sonra bakarsın bence. Şahsen ben olsam bu şekilde yapardım.

Anladım hocam. PCX'leri beğeniyorum şu sıralar ancak gönlüm bir yandan da NS125 veya Srk125s'den yana yalan söylemiyeyim. Ns 125 altımda çok küçük kalır mı? veya kroniği var mıdır?

Küçücük kalır tabi. PCX ile kıyaslanamaz rahatlık açısından. PCX öneririm. Çok da ujzağa gitmeye gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı