R5 4650G ile ETS 2'de kaç FPS alıyorsunuz?

Mert340752

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba.

Arkadaşlar 4650G 16 GB 2x8 3200 MHz sistemim var, ETS 2 de 1080p Low-medium %100 ölçekleme ile 25-35 FPS alıyorum, canımı çok sıkmaya başladı. YouTube'da bakıyorum benden yüksek ayarlarda daha akıcı bir FPS ile oynuyorlar. Sorunun çözümünü bir türlü bulamadım. Acaba son gelen güncellemeler ile bir performans düşüşü falan mı oldu?

Aynı sistemi kullanan arkadaşlar hangi ayarlarda kaç FPS alıyorlar söylerse çok sevinirim.

Merhaba.

Arkadaşlar 4650G 16 GB 2x8 3200 MHz sistemim var, ETS 2 de 1080p Low-medium %100 ölçekleme ile 25-35 FPS alıyorum, canımı çok sıkmaya başladı. YouTube'da bakıyorum benden yüksek ayarlarda daha akıcı bir FPS ile oynuyorlar. Sorunun çözümünü bir türlü bulamadım. Acaba son gelen güncellemeler ile bir performans düşüşü falan mı oldu?

Aynı sistemi kullanan arkadaşlar hangi ayarlarda kaç FPS alıyorlar söylerse çok sevinirim.
Hocam sanırım yeni aldığınız frekans apu beklediğiniz gibi performans sergilemiyor.onun dışında ets2 yaptığınız ölçeklere ayarı zaten sistemi aşırı zorluyor.

Merhaba.

Hocam keşke sizin sistem ben de olsa........ Ennnnnn düşük grafik ayarlarında yüzde 50 ölçekleme ile 30 fps altında hep. Oyundan keyif alamadığım için sildim, demek o da nasip değilmiş. 4 GB RAM var.
OnBoard sadece olmak için olan bir özelliği değeri olmayan ekran kartı. Intel Celeron G550 işlemci. Bakın birde diyorsunuz Low-medium. Benim ayarlar Very Very very very very low seviyedeydi o derece diyim. Hatta oyunun dosya konumunda bilirsiniz txt dosyası olur. Oyunun ayarları o txt dosyasının içinde. Gidip oradan özel ayarlar yaptım çok çok düşük şeyler yaptım pixel pixel oldu yine kastı yalan atmıyorum.

Hocam keşke sizin sistem ben de olsa........ Ennnnnn düşük grafik ayarlarında yüzde 50 ölçekleme ile 30 fps altında hep. Oyundan keyif alamadığım için sildim, demek o da nasip değilmiş. 4 GB RAM var.
OnBoard sadece olmak için olan bir özelliği değeri olmayan ekran kartı. Intel Celeron G550 işlemci. Bakın birde diyorsunuz Low-medium. Benim ayarlar Very Very very very very low seviyedeydi o derece diyim. Hatta oyunun dosya konumunda bilirsiniz txt dosyası olur. Oyunun ayarları o txt dosyasının içinde. Gidip oradan özel ayarlar yaptım çok çok düşük şeyler yaptım pixel pixel oldu yine kastı yalan atmıyorum.
Benim eski emektar cs 1.6 oynarken 100 derece olup drop yerdi bu ülkenin gençleri ne kadar enayi(!)Hocam bu arada yaş kaç fazla kederli gibisiniz? :)

Hocam keşke sizin sistem ben de olsa... Ennnnnn düşük grafik ayarlarında yüzde 50 ölçekleme ile 30 FPS altında hep. Oyundan keyif alamadığım için sildim, demek o da nasip değilmiş. 4 GB RAM var.
Onboard sadece olmak için olan bir özelliği değeri olmayan ekran kartı. Intel Celeron G550 işlemci. Bakın bir de diyorsunuz Low-medium. Benim ayarlar Very Very Very Very Very Low seviyedeydi o derece diyeyim. Hatta oyunun dosya konumundabilirsiniz txt dosyası olur. Oyunun ayarları o txt dosyasının içinde. Gidip oradan özel ayarlar yaptım çok çok düşük şeyler yaptım piksel piksel oldu yine kastı yalan atmıyorum.

Hocam bende önceden öyle oynuyordum da insan yeni sistem alınca yine böyle Low ayarlarda 30 FPS'ye kalınca bir koymuyor değil.

Hocam sanırım yeni aldığınız frekans APU beklediğiniz gibi performans sergilemiyor. Onun dışında ETS 2 yaptığınız ölçeklere ayarı zaten sistemi aşırı zorluyor.

Hocam bir tek ETS 2 de tatmin etmedi beni şu ana kadar, onu da anlayamadım gitti YouTube'da test videolarında daha iyi FPS alıyorlar ben alamıyorum.

Hocam bende önceden öyle oynuyordum da insan yeni sistem alınca yine böyle Low ayarlarda 30 FPS'ye kalınca bir koymuyor değil.
Hocam siz benim gibi zamanında PC üzerinde gta sa kassa ve bunu önceki PC’ye göre daha iyi bir PC’de yaşasaydınız görürdüm size koydumu koymadımı diye. ;)

Hocam bir tek ETS 2 de tatmin etmedi beni şu ana kadar, onu da anlayamadım gitti YouTube'da test videolarında daha iyi FPS alıyorlar ben alamıyorum.

İlk bilgisayarım all in One bilgisayardı

Asus Vivo V222UBK-BA006D

Yere düşüp ekranı kırılmıştı o zaman 3500 liraya vatandan almıştık bunu alındıktan 1 sene sonra yere düştü ekran kırıldı sadece ekran için 2000 lira istemişlerdi babamda monitör almıştı ona bağladım bende.

Daha iyi bir PC de GTA SA nasıl kasıyor anlayamadım 😃
Hocam 6 önce sistem aldım 2000fps falan alıyor ama üşendim kurmaya ayrıca siz benim fakirlik mentalitemi anlayamazsınız.
415761C4-4629-44CD-84EA-B2CEFA375226.gif
türkçesi:”ah kader ne kadar’da ironik”
Mephiles The Dark.

Geri
Yukarı