Ryzen 5600X ile Valorant'ta kaç FPS alıyorsunuz?

• Konuyu başlatan Shai
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 7B

Shai

Decapat
Merhaba, 240Hz monitörümü satıp 360Hz monitöre geçiş sağlayacağım. YouTube'da birçok video da bu işlemci ile bir FPS test videosu mevcut ancak her birisinde farklı değerler görünüyor, oyunun optimizasyonu bir yana sanırım overclock farkı da mevcut. 5600X ve RTX3050 bandında bir ekran kartı ile Valorant'ta 360 FPS altına düşmeden en düşük ayarlarda 1080p oynamayı hedefliyorum, aynı fiyata ek 2 çekirdeğe sahip 5700X modelini beklemeyi düşünüyorum, merak ettiğim bu FPS'yi yakalayabilecek miyim? 360 FPS altına hiç düşmek istemiyorum. Bu işlemci ile Valorant'ta Low 1080p ayarlarda kaç FPS aldığınızı söyleyebilir misiniz?

RX 6600 XT ve 5600X ile orta ayarlarda 300 küsur alıyorum 360'ın altında kaldığı oluyordur ama Low yapınca sabit 360 olur muhtemelen.

Merhaba, 240Hz monitörümü satıp 360Hz monitöre geçiş sağlayacağım. YouTube'da birçok video da bu işlemci ile bir FPS test videosu mevcut ancak her birisinde farklı değerler görünüyor, oyunun optimizasyonu bir yana sanırım overclock farkı da mevcut. 5600X ve RTX3050 bandında bir ekran kartı ile Valorant'ta 360 FPS altına düşmeden en düşük ayarlarda 1080p oynamayı hedefliyorum, aynı fiyata ek 2 çekirdeğe sahip 5700X modelini beklemeyi düşünüyorum, merak ettiğim bu FPS'yi yakalayabilecek miyim? 360 FPS altına hiç düşmek istemiyorum. Bu işlemci ile Valorant'ta Low 1080p ayarlarda kaç FPS aldığınızı söyleyebilir misiniz?

Low ayarlarda 340 FPS civarları alıyorum 1080p oynarken tabii lazım olan ayarlar açıkken bu arada aynı işlemciye sahibiz. Ekran kartı olarak RTX 3070 kullanıyorum.

Low ayarlarda 340 civarları alıyorum 1080p oynarken tabii lazım olan ayarlar açıkken bu arada aynı işlemciye sahibiz. Ekran kartı olarak RTX 3070 kullanıyorum.

Ben henüz işlemciyi almadım, 360 FPS altına düşüyor mu öğrenmek istedim ona göre satın alacağım ancak 5700X'i beklemeyi düşünüyorum. Eğer 360 FPS altına çok fazla düşüş sağlıyorsa farklı işlemci düşünebilirim, lazım olan ayarlardan kastın nedir?

Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Dostum sage slowu raze nadei vesaire fightların ortasında 360 altına düşer, stuttering dediğimiz olay olur çaresizce canın sıkılır. Geçmeye değmez emin ol bu şekilde daha stabil oynarsın. Öbür türlü o takılmayı çözemezsin hiç bir şekilde.

Ben henüz işlemciyi almadım, 360 FPS altına düşüyor mu öğrenmek istedim ona göre satın alacağım ancak 5700X'i beklemeyi düşünüyorum. Eğer 360 FPS altına çok fazla düşüş sağlıyorsa farklı işlemci düşünebilirim, lazım olan ayarlardan kastın nedir?

Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Kenar yumuşatma ve eş yönsüz filtreleme ve aşağıdaki diğer ayarlar açık bir şekilde oynuyorum onun dışında grafikler Full düşükte.

RX 6600 XT ve 5600X ile 400-500 alıyorum çatışma anlarında 300 civarı nadiren altına düştüğüde oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı