R5 4650G ile ETS 2'de kaç FPS alıyorsunuz?

Konu da başka yerlere gitti, yok mu koskoca Technopat'ta 4650G sistem kullanıp ETS 2 oynayan?
Hocam resulaiton render kısmını %100 dışında sakın yükseltmeyin eğer yaparsanız oyunun kaplamaları 1080p üzeri çözünürlüğe çıkar ve sistemi yorar saygılar.

Hocam resulaiton render kısmını %100 dışında sakın yükseltmeyin eğer yaparsanız oyunun kaplamaları 1080p üzeri çözünürlüğe çıkar ve sistemi yorar saygılar.
Bir ara az önce bahsettiğim çöp sistemle "Acaba nasıl olacak ya :D?" diyip gülerek 250 yapmıştım. Bilgisayar ana avrat sövdü bana.

Bir ara az önce bahsettiğim çöp sistemle "Acaba nasıl olacak ya :D?" diyip gülerek 250 yapmıştım. Bilgisayar ana avrat sövdü bana.
Hocam rtx 3050 ile ben yapmadım ul@n gider mod kurar %600 yapar orayı ve namusumu geri alırım(!)

Hocam ben ilk yüklediğim gün ölçeklemeyi merak edip %400 e çekmiştim 😃🤣

%100 de ama yine de kasıyor ya, düşürünce de oyun Minecraft oluyor. En azından 720p monitör olsa 720p de oynarım da 1080p montiör de 720P'ye alınca iğrenç oluyor.

Geri
Yukarı