R5 5500 için 2000 TL soğutucu önerisi

gumusdag

Hectopat
Daha fazla  
Herkese günaydın. En fazla 2000 TL bütçe için soğutucu önerilerinizi bekliyorum. (1 kuruş bile üstüne çıkamam) Hava ya da seçenek varsa sıvı soğutma olabilir.

Anakart: ASUS Prime B450M K
Kasa: Aerocool Airhawk Duo.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gözüne hoş gelen bir kule tipi al geç buz gibi çalışır.
Ondan sonra şöyle şeyler yaşanıyor. Işıklı mışıklı alayım fanı da fazla diye alanlar bol.
1714807142054.png

5500 zaten ısınmıyor ki ne gerek var fan almaya.
Hocam boşta 50-55 derece yükte farketmeyecek çok. Yükte 70 falan evet belki ideal ama ben daha serin çalışmasını istiyorum.
Bütçenin kralı budur. Thermalright Phantom Spirit 120 SE ARGB TL-C12B-S V2 120mm Intel-AMD Uyumlu Hava Soğutucu – 2 Yıl Birebir Değişim Garantili Peerless Assassin'den daha iyi sessizlik ve performans açısından.
Kasanızla uyumlu. RAM'leriniz nedir?
G Skill Flare X 2x8

Son düzenleme:
Hocam boşta 50-55 derece yükte farketmeyecek çok. Yükte 70 falan evet belki ideal ama ben daha serin çalışmasını istiyorum.

G Skill Flare X 2x8
RAM'lerinizle bir sıkıntı çıkmaz yüksek ihtimalle. Ayrıca ileride işlemci değiştirmeyecekseniz gerek yok bir şey almanıza. Yükte 70 çok iyi daha ne istiyorsunuz? 70'den daha serin çalışması daha uzun ömürlü yapmayacak veya bir şey değişmeyecek. O.C falan yapacaksanız alabilirsiniz belki veya işlemci değiştirecekseniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı