R7 200 ve i5 bilgisayar yavaşladı

Rsx3113

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayarımı temizlemeye karar verdim. Kasanın içini açıp ekran kartını, işlemci fanını çıkartıp tozları almıştım. Bilgisayarı geri takıp çalıştırdım. Discord'a girip arkadaşlarımla League Of Legends oynayacaktım ta ki oyunu açana kadar. Oyunu açtığımda antrenman moduna girdiğimde bilgisayarım kasıyordu. 70 FPS alıyordum ama dona dona oynuyordum ve oyundan çıktım. Sonra bilgisayarım masaüstünde de donmaya ve takılmaya başladı. Nasıl düzelteceğimi bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • İşletim sistemi: Windows 10 Pro X64
  • RAM: 8 GB
  • Ekran kartı: AMD Radeon R7 200
  • İşlemci: Intel i5 2.67 GHz
Yardımcı olursanız sevinirim. Sorun için Windows güncellemesinden olur diye düşündüm. Güncelleştirmeleri sildim ancak olmadı.

Termal macun değiştir bir de tüm kabloları düzgün taktığına emin ol

Bilgisayarımı temizlemeye karar verdim. Kasanın içini açıp ekran kartını, işlemci fanını çıkartıp tozları almıştım. Bilgisayarı geri takıp çalıştırdım. Discord'a girip arkadaşlarımla League Of Legends oynayacaktım ta ki oyunu açana kadar. Oyunu açtığımda antrenman moduna girdiğimde bilgisayarım kasıyordu. 70 FPS alıyordum ama dona dona oynuyordum ve oyundan çıktım. Sonra bilgisayarım masaüstünde de donmaya ve takılmaya başladı. Nasıl düzelteceğimi bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • İşletim sistemi: Windows 10 Pro X64
  • RAM: 8 GB
  • Ekran kartı: AMD Radeon R7 200
  • İşlemci: Intel i5 2.67 GHz
Yardımcı olursanız sevinirim. Sorun için Windows güncellemesinden olur diye düşündüm. Güncelleştirmeleri sildim ancak
Aynı sorunu bende yaşadım. Tek yapman gereken şey RAM'ları söküp tekrar tak bende öyle çözüldü.

Yeni konular

Geri
Yukarı