R9 280 ve İ5 4460 Tabanlı Sistem CS:GO'da Kaç FPS Verir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
CS:GO için, önünü net görecek kadar iyi bir çözünürlük/götüntü ayarı yeterli olur zaten. İlla derse ben daha fazla FPS almak istiyorum, bütçesi uygun. Başka bir kartta alabilir. Ama amacı CS:GO olan bir sisteme R9 280 fazlasıyla yeterlidir.
Baska kart alsin demiyorum, 60fps den sonra ne avantaji var neden ayarlari kismasi gerek onu soruyorum. Monitor 60 hz olduktan sonra 500 fps ninde faydasi yok.

Butce sistemi isteyen adamin monitoru 60hz dir zaten, 60hz lik monitorde kim neden 150-200 fps icin ayarlari kissin ki? Her oyunda v-sync aciyor insanlar fps sabit kalsin diye.
Siz CS mantığını anlamamışsınız...

CS:GO için, önünü net görecek kadar iyi bir çözünürlük/götüntü ayarı yeterli olur zaten. İlla derse ben daha fazla FPS almak istiyorum, bütçesi uygun. Başka bir kartta alabilir. Ama amacı CS:GO olan bir sisteme R9 280 fazlasıyla yeterlidir.
Kanka yani ultrada kac FPS verir bu bana? Bır de en düşükte kaç verir ?

Mantığı ne? :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sizin dogdugunuz tarihten tam olarak 2 sene sonra cs oynamaya basladim. :) CS nin mantigi sol ustteki fps sayacinin yuksek olmasi ve goruntu kalitesinin dusuk olmasimi? Monitor 60hz ise 60 fps den fazlasi hicbir ise yaramaz. Onun icin 60 fps sabit 500 fps den daha iyi ve daha anlamli olur. Eger monitor 500hz olsaydi 500fpsnin bir anlami olurdu iste.

Sizin dogdugunuz tarihten tam olarak 2 sene sonra cs oynamaya basladim. :) CS nin mantigi sol ustteki fps sayacinin yuksek olmasi ve goruntu kalitesinin dusuk olmasimi? Monitor 60hz ise 60 fps den fazlasi hicbir ise yaramaz. Onun icin 60 fps sabit 500 fps den daha iyi ve daha anlamli olur. Eger monitor 500hz olsaydi 500fpsnin bir anlami olurdu iste.
İstersen ben doğmadan 2 değil, 2 asır önce oynamış ol. Bu bir şeyi değiştirmez. Yaş muhabbetlerini sevmiyorum.

Rankını söyle.

İstersen ben doğmadan 2 değil, 2 asır önce oynamış ol. Bu bir şeyi değiştirmez. Yaş muhabbetlerini sevmiyorum.

Rankını söyle.
Rank ile ne alakası var şimdi ? Özellikle de çok rahat bir şekilde hile yapabildiğin bir oyunda ? Ben CS GO oynadıkça 1.5 ' in daha zor olduğuna kanaat getiriyorum mesela.

Rankını söyle.
Bu yasta sevmezsin tabi, rankim silver 3 e cocuk olmayinca insan baska islerle mesgul oluyor tabi. Once biraz bilgilenip sonra yorum yaparsan daha faydali olur.

Bu yaşta sevmezsin tabii, rankım silver 3 çocuk olmayınca insan başka işlerle meşgul oluyor tabii. Önce biraz bilgilenip sonra yorum yaparsan daha faydalı olur.
Hocam, arkadaş büyük ihtimal ile CS 1.5 online oynamamıştır. Oyunculuk için değerlendirmesinden onu anladım ben. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı