R9 280X vs R9 285 vs Gtx 770

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@IMPOSS1BLE, neden R9 285 önerildiğini şimdi daha iyi anladım. Kafamda şekillendirdim iyice. Sana çok teşekkür ederim. Kişisel düşünceme göre bana fırsat verilse R9 285 yerine R9 280X alırım. Performans olarak daha iyi. Her ne kadar R9 285 daha yeni nesil olsa da benim kişisel düşünceme göre Fps her zaman önde gelir. Tabi bu benim kişisel düşüncem.

İşte size bir oyun testleri göstereyim burada da r9 280x'in önde olduğunu görebilirsiniz(fps konusunda).
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

İşte size bir oyun testleri göstereyim burada da r9 280x'in önde olduğunu görebilirsiniz(fps konusunda).
1. Konuyu "R9 280X ve Gtx 770 kavgasına çevirmeyin" demiştim ama mesajlarımı okumamışsın sanırım. Kusura bakmayın biraz sinirlendim. Ben burada ne yardım istiyorum, siz bana ne söylüyorsunuz. Sinirlenmemin sebebi ise sen böyle yorum atınca diğer üyeler konuyu saptırıyor ve R9 280X, Gtx 770 kavgasına dönüyor.
2. İki oyuna bakarak hangi ekrankartının iyi olduğuna karar veremezsin. Ayrıca yukarıda paylaşmış olduğun BF4, AMD uyumlu bir oyundur ve doğal olarak bir kaç Fps rakibine göre daha fazla performans verir. Paylaşmış olduğun ikinci oyun ise Nvidia destekli ve Physx denilen uygulama mevcut. Doğal olarak Fps'yi biraz düşürüyor. Bunun karşılığında daha gerçekçi fizik elde ediyorsun.

Saygı değer hocam @son_goku. Sizden rica etsem konu amacını aşmadan kilitleyebilir misiniz? Almak istediğim cevabı bana @IMPOSS1BLE verdi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı