R9 295X2 Ekran Kartı ile Watch Dogs'ta 20 FPS!

Textureyi medium'a alacaksam nerde kaldı ekran kartına 5.000 bin TL para verenin mantığı? :D

O lafım yanlış anlaşılmış heralde, diğer test sonuçlarına göre düşük dedim ben. Crysis 3 te ultra da 70'in altına inmiyor yani fps.
Oyunda optimize sorunu var 10 milyarlık kartta alsan iyi ayarlamassan kasma yapar. Zaten texture seçenğindeki ultra ile medium arasındaki farkı fark edemessin bile.

doğaldır çünkü watch dogs dengesiz bir oyun optimizeleri çok dengesiz GTX 780 Tİ 35 fps alırken GTX 770 48 fps aldığı oluyor..
ancak driverlerinizede bağlı herşeyi güncelleyip bir deneyin derim..

Bir de diğer oyunlarda da dediğim gibi resim atabilir misiniz?
Şu an şehir dışındayım. Haftaya pazartesi evde olabileceğim en erken. O zaman atarım.
doğaldır çünkü watch dogs dengesiz bir oyun optimizeleri çok dengesiz GTX 780 Tİ 35 fps alırken GTX 770 48 fps aldığı oluyor..
ancak driverlerinizede bağlı herşeyi güncelleyip bir deneyin derim..
Driverlar zaten güncel

@Bilal Tice darboğazı bir sürücü ile çözemezsiniz.

sistemden kaynaklı değil diye düşünüyorum ya öyle olsa bütün oyunlarda olurdu.oyunun ayarlarıyla oyna sync değerini 1 yap eğer ekran kartı monitöre belirli bir zamanda monitörün gösterebileceğinden daha fazla kare gönderirse oluyor gerçi yine olay darboğaza çıkıyor :) böyle hatalar oluyor ya fps'yi düşük veriyor oyunda kırılmalar oluyor.

sistemden kaynaklı değil diye düşünüyorum ya öyle olsa bütün oyunlarda olurdu.oyunun ayarlarıyla oyna sync değerini 1 yap eğer ekran kartı monitöre belirli bir zamanda monitörün gösterebileceğinden daha fazla kare gönderirse oluyor gerçi yine olay darboğaza çıkıyor :) böyle hatalar oluyor ya fps'yi düşük veriyor oyunda kırılmalar oluyor.

İşte onun için diğer oyunlarında birer resmini istedim.

O değilde ben E7400 CORE 2 işlemci 4GB 533 mhz ram Sapphire hd 5570 kartla Antialiasng x2 Texture ve diğer tüm detaylar High
50 fpsnin altına inmiyor kapalı alanlarda eğer vysnc kapalı ise 70 80 fpslere cıkyor şehirde 45~55 arası.
Texture medium ve antialiasng kapatırsam vysnc kapalı şehir içi 60ın üstüne çıkıyor
bu sistem bunları yapıyorsa sanırım sizin oyunda bir sorun var

O değilde ben E7400 CORE 2 işlemci 4GB 533 mhz ram Sapphire hd 5570 kartla Antialiasng x2 Texture ve diğer tüm detaylar High
50 fpsnin altına inmiyor kapalı alanlarda eğer vysnc kapalı ise 70 80 fpslere cıkyor şehirde 45~55 arası.
Texture medium ve antialiasng kapatırsam vysnc kapalı şehir içi 60ın üstüne çıkıyor
bu sistem bunları yapıyorsa sanırım sizin oyunda bir sorun var
Oyuna ve ekran kartına gelen güncellemeler ile oyunu crossfire modu kapalı bir şekilde (Yani R9 290X gücünde) rahatlıkla oynayabiliyorum. TheWorse modu ise gerçekten muhteşem birşey. Grafikleri E3 2012 gösterimindekine çok yaklaştırıyor ve aynı zamanda optimizasyonuyla çok daha akıcı çalıştırıyor. Kesinlikle öneririm.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı