Rampage SMX-R44 vs Rampage SMX-R21

xConquer

Centipat
Daha fazla  
Bu iki mouse arasında kaldım. Bütçem çok yok pek önermeyin. Razer mini falan sevmiyorum çok küçük, sanırım R21 daha iyi gibi geldi bana hangisini almalıyım? İkisi de 1000 Hz R21'in uzunluğu 2mm daha büyük elim bayağı büyük sanırım onu almalıyım.

İkisi de birbirinden kötü fareler, bütçeniz nedir?

İkisi de alınmaz. Tutuş açın nedir ve elinin boyutunu yazar mısın?
1665915776311.png

Bütçem 200 250 işte böyle diyeceğinizi biliyordum şu anki mousem everest sm g72 siz zenginsinizdir kötü diyorsunuzdur ama bu bütçeye en iyisi bu gibi gözüküyor kötü olduğunu düşünmüyorum bütçem ksııtlı.
Zenginlikle ne alakası var? Bu mouse'ları alırsan yine 4-5 aya yeni mouse alman gerekecek.

t
İkisi de alınmaz. Tutuş açın nedir ve elinin boyutunu yazar mısın?
Eki Görüntüle 1545483
tutuş açım claw elimin boyutunu bilmiyorum ama şu an everest sm g72 kullanıyorum çöp mouse o kadar falan elimin boyutu

Zenginlikle ne alakası var? Bu mouse'ları alırsan yine 4-5 aya yeni mouse alman gerekecek.
öyle mi ? 3 yıldır everest sm g72 kullanıyorum 20 tllik mouse tabii ki iyi değil ama fakir olduğum için idare ediyorum en az 2 yıl dayanacağı kesin siz gibi zengin değilim

tutuş açım claw elimin boyutunu bilmiyorum ama şu an everest sm g72 kullanıyorum çöp mouse o kadar falan elimin boyutu
DeathAdder V2 Mini claw tutuş için uygun ve alabilirsen bütçede en iyi mouse. Sıkıntı çekmezsin.

Bütçem 200 250 işte böyle diyeceğinizi biliyordum şu anki mousem everest sm g72 siz zenginsinizdir kötü diyorsunuzdur ama bu bütçeye en iyisi bu gibi gözüküyor kötü olduğunu düşünmüyorum bütçem ksııtlı.
Zenginlik ne alaka hocam? Bende DeathAdder Essential kullanıyorum, 200 TL'ye aldım öneririm de. Şu anki fiyatı 270TL gibi bir şey. Ben zengin miyim şimdi?

DeathAdder V2 Mini claw tutuş için uygun ve alabilirsen bütçede en iyi mouse. Sıkıntı çekmezsin.
onların kötü yorumları daha çok yalnız.

Zenginlik ne alaka hocam? Bende DeathAdder Essential kullanıyorum, 200 TL'ye aldım öneririm de. Şu anki fiyatı 270TL gibi bir şey. Ben zengin miyim şimdi?
onların kötü yorumları daha çok yalnız ve küçücük mouse

v
e küçücük mouse

Geri
Yukarı