Rampage SMX-R44 vs Rampage SMX-R21

Bak güzel hocam, her yerde satılan 1000 tane farklı firma tarafından logo basılıp satılan 20 TL'lik fareyi yıllarca kullandım ben, 2013'ten kalma A4Tech marka mouse da kullandım. Şimdi de 200 TL'ye aldığım Razer fareyi kullanıyorum. Yani anlayacağın zengin değilim, Rampage gibi çöpleri kötülemek için de zengin olmama gerek yok. Attığın o mouselar, 3 ay sonra tuşu basmaz, ışığı yanmaz vs. Bir sorunu çıkar yani. Biz sana güzelce diyoruz ki; o ürünler kronik sorunlu, seni yarı yolda bırakır o yüzden onları değil bizim attıklarımızı al. Arkadaşımdan örnek vereyim, ikizi var. Kendisine de kardeşine de Rampage marka klavye, kulaklık, fare aldı. Hepsi de sorunlu, arıza çıkardı. Bende Rampage kulaklık kullandım, beni yarı yolda bıraktı. Ben diyeceğimi dedim. Muhtemelen yine gidip Rampage alacaksın fikrin değişmeyecek ama umurumda değil sen çekersin acısını.

everest sm g72 kullanmış insanım ben fakirim bilgisayar da yeni alındı çok şükür 10 yıldır 9800 gtli pc kullanıyorum yokluk bilen insanım siz gibi zengin şımarık değilim 30 liralık mouseyi 2 yıldır kullanıyorum valorant cs go gibi oyunlar için çok kötü olduğu için 1000 hz düzgün bir mouse istiyorum r21 da iyi gibi tamam iyi olmayabilir ama 2 yıl dayanacağı kesin yani sizin attığınız mouselerde 1 ay sonra bozuldu diyenler var onlara ne demeli ? gerçekten düzgün olduğunu bilsem alırım ama kötü yorum çok var onlarda cidden

bimde satıldığını hiç görmedim bunun :) everest satılıyor bimde onlar bile 3 yıl idare ediyor tabii oyuncu mousesi lafta 125 hz ve kötü ben 1000 hz düzgün bir mouse istiyorum gerçekten düzgünse neden 2 ay sonra bozuldu diyorlar ? g102 anlarım steelseries anlarım ama attığınız asus saçma gibi
İstediğini al. Burada kaç adam toplanmış sana yol göstermeye çalışıyoruz kendi bildiğini okuyorsun. Boşa laf döküyoruz valla.
Sensörü eski. @Zerons hocamın önerdiği Aorus M4 daha iyi olur.

everest sm g72 kullanmış insanım ben fakirim bilgisayar da yeni alındı çok şükür 10 yıldır 9800 gtli pc kullanıyorum yokluk bilen insanım siz gibi zengin şımarık değilim 30 liralık mouseyi 2 yıldır kullanıyorum valorant cs go gibi oyunlar için çok kötü olduğu için 1000 hz düzgün bir mouse istiyorum r21 da iyi gibi tamam iyi olmayabilir ama 2 yıl dayanacağı kesin yani sizin attığınız mouselerde 1 ay sonra bozuldu diyenler var onlara ne demeli ? gerçekten düzgün olduğunu bilsem alırım ama kötü yorum çok var onlarda cidden

bimde satıldığını hiç görmedim bunun :) everest satılıyor bimde onlar bile 3 yıl idare ediyor tabii oyuncu mousesi lafta 125 hz ve kötü ben 1000 hz düzgün bir mouse istiyorum gerçekten düzgünse neden 2 ay sonra bozuldu diyorlar ? g102 anlarım steelseries anlarım ama attığınız asus saçma gibi
Ya anlamıyorum, bizim zengin olduğumuzu nereden çıkarıyorsunuz? i5 3210M laptop kullandım 10 yıl. Zengin falan değiliz anlayın şunu, yorumlara bakıp ürün aldığınıza göre bilgisayar da kesin TurboX, İzoly falandır :D

Ya anlamıyorum, bizim zengin olduğumuzu nereden çıkarıyorsunuz? i5 3210M laptop kullandım 10 yıl. Zengin falan değiliz anlayın şunu, yorumlara bakıp ürün aldığınıza göre bilgisayar da kesin TurboX, İzoly falandır :D
o kadar değil merak etmeyin rtx 3060 i5 12400f bilgisayar da neyse aorus m4 de almak istemiyorum 1 tane yorumu olup kötü olana gerek yok çok tercih edilen 250 tl bir mouse lazım

RAZER DeathAdder Essential Siyah Optik Gaming Mouse RZ0102540100R3M1 Fiyatı - Trendyol bunu beğenmiştim ama bunun da sensörü eski sanırım

o kadar değil merak etmeyin rtx 3060 i5 12400f bilgisayar da neyse aorus m4 de almak istemiyorum 1 tane yorumu olup kötü olana gerek yok çok tercih edilen 250 tl bir mouse lazım

RAZER DeathAdder Essential Siyah Optik Gaming Mouse RZ0102540100R3M1 Fiyatı - Trendyol bunu beğenmiştim ama bunun da sensörü eski sanırım
CS:GO için hafif ve fazla bilinmediği için fiyatı uygun bir mouse bırakayım:

Aorus M4 de alabilirsin de takıldın sen yorumlara.

Eski dediğiniz 3327 sensör, ismini bile bulamadığım Rampage'in sensöründen çok daha iyi. Eski olduğu doğru ama hala birçok farede kullanılıyor o sensör. 220 IPS Max hız ve 30G ivmeye kadar sıkıntı çıkarmaz. Bu değerlere bir insanın ulaşması imkansız zaten. Rampage farede tahminimce 50-100 IPS bir sensör var.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı