Rampage SMX-R44 vs Rampage SMX-R21

onların kötü yorumları daha çok yalnız.

onların kötü yorumları daha çok yalnız ve küçücük mouse
Nasıl kötü yorumu daha çok? Rampage fason çöplerinden kat kat daha iyi bir mouse. Aorus M4'te bakabilirsiniz o zaman, Claw tutuş şekline uyar büyük ihtimal.

onların kötü yorumları daha çok yalnız.

onların kötü yorumları daha çok yalnız ve küçücük mouse

v

e küçücük mouse
DeathAdder Essential modeli küçük değil. V2 Mini ve Viper Mini küçük. Adından anlaşılacağı gibi. Üstelik o Rampeyc fareleri kullananlar ilk günkü deneyimlerini paylaşıyor. Bak bakalım 2 ay sonra aynısını diyebiliyor mu, mouse o kadar sıkıntısız çalışıyor mu?

Bütçem 200 250 işte böyle diyeceğinizi biliyordum şu anki farem Everest sm G72 siz zenginsinizdir kötü diyorsunuzdur ama bu bütçeye en iyisi bu gibi gözüküyor kötü olduğunu düşünmüyorum bütçem ksııtlı.

Zenginlikle ne alakası var? Aynı bütçede çok daha iyisi bulunabildiği için attıklarınıza çok kötü demişler. Razer DeathAdder V2 Mini Kablolu Optik Sensör Oyun Mouse (Grip Tapeleri Bulunmamaktadır) Fiyatları ve Özellikleri Mesela bu attığınız farelerden her konuda çok daha iyi.

Nasıl kötü yorumu daha çok? El boyutunuza uyar büyük ihtimalle, Rampage fason çöplerinden kat kat daha iyi bir mouse. Aorus M4'te bakabilirsiniz o zaman, Claw tutuş şekline uyar büyük ihtimal.
yorumuna bakar mısın onun ?

Zenginlikle ne alakası var? Aynı bütçede çok daha iyisi bulunabildiği için attıklarınıza çok kötü demişler. Razer DeathAdder V2 Mini Kablolu Optik Sensör Oyun Mouse (Grip Tapeleri Bulunmamaktadır) Fiyatları ve Özellikleri Mesela bu attığınız farelerden her konuda çok daha iyi.
fiyatı aynı mı ? boyutu aynı mı ? değil boyutu küçücük ve daha çok kötü yorumları var
Attığınız mouse'ların yorumları "Çocuğuma aldım çok beğendi ☺️" falan genelde. Bilgimiz var ki konuşuyoruz.
küçük mouse istemiyorum

yorumuna bakar mısın onun ?
Ya hocam neyine bakayım, Rampage'in ürünlerinin %95'i fason Çin'den gelen mallar. Nasıl kaliteli olabilir, ayrıca yukarda @393654 hocamın dediği gibi o yorumların çoğu fare gelince atılıyor. Maksimum 1 yıla sorunlar başlar.

fiyatı aynı mı ? boyutu aynı mı ? değil boyutu küçücük ve daha çok kötü yorumları var

küçük mouse istemiyorum

Ya hocam neyine bakayım, Rampage'in ürünlerinin %95'i fason Çin'den gelen mallar. Nasıl kaliteli olabilir, ayrıca yukarda @393654 hocamın dediği gibi o yorumların çoğu fare gelince atılıyor. Maksimum 1 yıla sorunlar başlar.
hocam siz hiç ucuz mouse kullandınız mı konuşuyorsunuz en çöp mouseyi kullandım ben everest sm g72 diyorum 3 yıldır kullanıyorum bir sorunu yok sadece skatezleri çıktı tabii ki mouse 125 hz çöp 1000 hz mouseye geçmek istiyorum bilip bilmeden konuşmayın zenginsiniz

hocam siz hiç ucuz mouse kullandınız mı konuşuyorsunuz en çöp mouseyi kullandım ben everest sm g72 diyorum 3 yıldır kullanıyorum bir sorunu yok sadece skatezleri çıktı tabii ki mouse 125 hz çöp 1000 hz mouseye geçmek istiyorum bilip bilmeden konuşmayın zenginsiniz
Ya hocam nediyorsunuz? Everest'in en dandik mousesini de kullandım, Trust'ta kullandım. Kullandıklarımın çoğu ucuz ürünlerdi, benim zengin olduğum algısına nereden varıyorsunuz? Gidin Everest alın o zaman ne diyeyim. Ayrıca 1000Hz olunca çok iyi olmuyor bunu da bilin.

Yeni konular

Geri
Yukarı