Razer mi, SteelSeries mi, HyperX mi?

Arkadaşlar merhaba, ilerleyen zamanlar için indirim bekleyip kendime güzel bir kulaklık almak istiyorum. Arkadaşlarımla oyun oynarız, film izleriz, müzik dinleriz. Benim için en önemli konu bu üçü. oyunlarda ses kalitesi iyi olsun istiyorum ama çokta hayati öneme sahip değil (hardcore competitive oynamıyoruz) sık sık müzik dinler film izlerim bu konularda da başarılı olsun istiyorum.

Sağlamlık ve rahatlıkta da iyi olsun istiyorum. Uzun süre PC başında kalıyorum. Cloud 2 Arctis 5 ve Kraken v2 arasında kaldım. Arctis 5 için oyunda çok iyi, ancak müzik ve diğer kullanımlarda çok kötü deniyor. Cloud2 de müzik ve 7.1 konusunda yetersiz deniyor. Kraken v2 için ise oyunlarda çok iyi müzikte de fena değil diyorlar. Benim gibi birine sizin tavsiyeniz hangi kulaklık olur? Veya bu fiyat bandında başka hangi kulaklıkları önerirsiniz?

hocam hangi ürünü aldınız ve memnun musunuz? bende aynı şekilde bu yazdıklarınızın başından sonuna kadar aynı şekilde düşünüp bu tarz bi kulaklık arıyorum şuran. siz ne öneriyosunuz aldıysanız ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı