SteelSeries mi HyperX mi?

OneDie

Hectopat
Arkadaşlar elime maddi anlamda büyük bir para geçti ve bir oyuncu kulaklığı arıyorum. İnternette bu iki markayı çok tavsiye ediyorlar. Siz hangisini tavsiye edersiniz?

Marka değil, model karşılaştırılır.

Bütçen ne? Hangi modellerden bahsediyorsun? Buraya geldiysen internetten, özellikle yayıncılardan ve bir şey bilmeyen çıkar dahilinde öneri yapan Youtube kanal sahiplerinin yorumlarını unut.

Son düzenleyen: Moderatör:
Marka değil, model karşılaştırır.

Bütçen ne? Hangi modellerden bahsediyorsun? Buraya geldiysen internetten, özellikle yayıncılardan ve bir şey bilmeyen çıkar dahilinde öneri yapan Youtube kanal sahiplerinin yorumlarını unut.
Bütçem maksimum 600 TL.

Amazon'dan bunu alabilirsen kargo + vergi ile bütçene uygun gelir bu model. 7.1'i yok, ancak stereo performansı harika bir kulaklık. Hem kaliteli müzik dinlersin hem de kaliteli oyun oynarsın.

Ben 7.1 kulaklık istiyorum diyorsan da bunlar var:

Corsair Voıd Pro 7.1 Oyuncu Kulaklığı - Kırmızı Ca-9011157 - n11.com
Steelseries Arctis 5 Usb Rgb Beyaz Oyuncu Kulaklığı 7.1 - GittiGidiyor

Bütçeni aşıyor ve bu kulaklıklara bu kadar vermeni önermiyorum. Amazon'dan biraz daha ucuza gelebilir.

İlk önerim daha iyi bir seçenek.

Amazon'dan bunu alabilirsen kargo + vergi ile bütçene uygun gelir bu model. 7.1'i yok, ancak stereo performansı harika bir kulaklık. Hem kaliteli müzik dinlersin hem de kaliteli oyun oynarsın.

Bütçeni aşıyor ve bu kulaklıklara bu kadar vermeni önermiyorum. Amazon'dan biraz daha ucuza gelebilir.

Tavsiyen için sağ ol ama 600 TL max ekstra 50-60 TL bulamam.

İlk önerinizin linki yok hocam.

GSP 300 veya Cloud Alpha önermek isterdim ama 300 TL'lik GSP 300 olmuş 1000 TL, Cloud Alpha ise hiçbir yerde stokta değil. O yüzden Cloud 2 öneriyorum.
Bende HyperX Cloud2 alacaktım. Steel Seriess'i de çok övdükleri için ve bir daha kulaklık alamaycağım için.
İlk önerinizin linki yok hocam.
Corsair Voıd Pro 7.1 Oyuncu Kulaklığı - Kırmızı Ca-9011157 - n11.com Steelseries Arctis 5 Usb Rgb Beyaz Oyuncu Kulaklığı 7.1 - GittiGidiyor Steelseries Arctis 5 Usb Rgb Beyaz Oyuncu Kulaklığı 7.1 - GittiGidiyor

Ben Arctis 5 alacağıma Cloud 2 alırdım, stereo ses kalitesine daha çok önem veriyorum. Void Pro'yu ise çok deneyimleme şansım olmadı, yorum yapmayacağım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı