Realtek PCI-e GBE Family Controller internet vermiyor

Hocam ilk baştaki Gigabyte sitesinden olmazsa sonraki driver güncelleyici değil :D
Sadece driver.

Beğenmedim niye atıyorsunuz zaten ben de karşıyım otomatik driver güncelleyicilere.

Benim dediğim ilk önce ilk gönderdiğimi denesin sonra olmazsa onu. Ayıp ediyorsunuz hocam.
Farklı bir site linki atmayın hiçbir zaman. Resmi olmayan kaynaklardan sürücü linki atmayın.

Eki Görüntüle 1878132

Maalesef bu hatayla karşılaştım.
El ile kurulumu deneyin. Otomatik yerine.

Hayır. Oradan sakın denemeyin. Anakartın kendi sitesinin linkini attım yahu.

Hocam şimdi Gigabyte'ın sitesindeki otomatik kurucuyu deniyorum bir de.

Hocam bir de driveri komple silin öyle kurun yani driveri yokken kurun. Olmazsa sizin Ethernet kontrolcüsü bozuk olmasın? BIOS üzerinden lan açıksa ve kapatıp açınca düzelmiyorsa sıkıntılı o.

Hocam Ethernet kontrolcüsü bozuk olsa ilk başta bir yarım saat 1 saat bazen 2 3 saat internet çalışır mı?

Farklı bir site linki atmayın hiçbir zaman. Resmi olmayan kaynaklardan sürücü linki atmayın.

Maalesef sitedekide işe yaramadı.

Cihazı kaldır deyip bir daha deneyeyim mi?

Eki Görüntüle 1878132

Maalesef bu hatayla karşılaştım.

Hocam bir de driveri komple silin öyle kurun yani driveri yokken kurun. Olmazsa sizin Ethernet kontrolcüsü bozuk olmasın? BIOS üzerinden lan açıksa ve kapatıp açınca düzelmiyorsa sıkıntılı o.

Yok ben denemesi için ne olur ne olmaz attım yani amacımız ilk önce orijinal link olmazsa otomatik kurucu kurmadan driver kurmak. Ne yazık ki bazen ürünlerin driver bulunmuyor gidip Driver Booster yükleyeceğime böyle driver yüklemek daha güvenli.

Hocam Ethernet kontrolcüsü bozuk olsa ilk başta bir yarım saat 1 saat bazen 2 3 saat internet çalışır mı?

Çalışır fark etmez sonra bir anda gider ama ilk önce siz sil tuşuna basıp bu aygıtın sürücüsünü sil tuşuna basıp tamam de. Sonra Gigabyte'nin sitesinden kur.

Cihazı kaldır deyip bir daha deneyeyim mi?
Kesin arızalı kartınız. Başka bi çözüm yolu yok.

Kesin arızalı kartınız. Başka bir çözüm yolu yok.

Eğer saçma bir driver yüklediyse driver yükleyemeyebilirdik. Sanırsam Driver Booster saçma bir driver yüklemiş olabilir. Aslında en iyi çözüm format atıp driver isteyince orijinalini denemek. Ama işte kesin değil şans işi.

Eğer saçma bir driver yüklediyse driver yükleyemeyebilirdik. Sanırsam Driver Booster saçma bir driver yüklemiş olabilir. Aslında en iyi çözüm format atıp driver isteyince orijinalini denemek. Ama işte kesin değil şans işi.

Ama başlatılamıyor hatası veriyor sanki çalışırken üflemeli havya ile entegreyi sökmüş gibi.

Geri
Yukarı