Realtek PCI-e GBE Family Controller internet vermiyor

Windows 11'in hâlen birçok sıkıntısı var. Arkadaşın dediği gibi 10 kurun.

Formatta sonuç vermedi bugün Vatan Bilgisayar'a götürdüm ve koskaca vatan bilgisayarda işlemciyi çıkarmayı bilen 1 kişi bile yok az kalsın zarar veriyolardı onu bile ben kendi çıkardım kutuladım garanti süresine 23 gün diyorlar şaka gibi gerçekten.

Formatta sonuç vermedi bugün Vatan Bilgisayar'a götürdüm ve koskaca vatan bilgisayarda işlemciyi çıkarmayı bilen 1 kişi bile yok az kalsın zarar veriyolardı onu bile ben kendi çıkardım kutuladım garanti süresine 23 gün diyorlar şaka gibi gerçekten.
Klasik bir Vatan Bilgisayar vakası daha. Aklınızda olsun bir daha asla Vatan Bilgisayardan sistem toplamayın. Yazık olmuş. Sıfır diye 2. el parçadan tutun da teşhirli ürün satmaya kadar her şeyde 1 numaralar.

Klasik bir Vatan Bilgisayar vakası daha.

Adamı terslemeyip sert cevaplar vermesem adam muhtemelen kartı almayıp bir de beni Gigabyte'ın yetkili servisine gönderticekti hem 18 bin para verip hem de hamallık yapmış olacaktım. Gerçekten çok ilginç her neyse hocam yardımlarınız için ikinizede sonsuz teşekkürler iyi geceler.

Adamı terslemeyip sert cevaplar vermesem adam muhtemelen kartı almayıp bir de beni Gigabyte'ın yetkili servisine gönderticekti hem 18 bin para verip hem de hamallık yapmış olacaktım. Gerçekten çok ilginç her neyse hocam yardımlarınız için ikinizede sonsuz teşekkürler iyi geceler.
Rica ederiz. Dediğim gibi aklınızda bulunsun bir daha VATAN BİLGİSAYAR'dan sistem asla toplamayın. İyi geceler.

Rica ederiz. Dediğim gibi aklınızda bulunsun bir daha Vatan Bilgisayar'dan sistem asla toplamayın. İyi geceler.

Sadece mağazanın ismine üzülüyorum. Böyle bir ismi keşke işini düzgün yapan biri alsaydı.

Hocam bana ücretsiz şekilde anakarti ASUS yapabileceklerini söylediler bende olur dedim mantıklı değil mi? Gigabyte yazılımları sıkıntı oluyor zaten genelde.
Mantıklı olanı yapmışsınız. Bir dahakine başınızın ağrımaması için GIGABYTE anakart almayın ve VATAN BİLGİSAYAR'dan asla pc toplamayın.

Geri
Yukarı