Recovery Silinince Bozulan Garanti

atakancicekdag

Hectopat
Biraz saçma bir başlık oldu fakat aynen öyle. Parlaklık sorunu vardı ekranda format attım düzelmedi götürdüm servise dediler ki format atmışsın recovery de silinmiş garantiden çıkmış bu dediler. (Tüm bölümleri silip tekrar oluşturmadan atılmıyordu nedendir bilmiyorum.) Sorum şu ki ; Tekrar orijinal işletim (windows 8) sistemine bilgisayar ile gelen lisans ile dönersem tekrar garantisi devam edecektir mantık olarak. Bu ürün anahtarını nasıl öğrenebilirim yardımcı olursanız sevinirim.

Dipnot : 100-200 lira fazla verin fakat adam akıllı bir bilgisayar alın Casper'dan uzak dur !

Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle bir saçmalık olamaz. Format atmışsın garanti bozulmuş ne demek? Derhal Tüketici Hakem Heyeti'ne gidin.

Böyle bir saçmalık kesinlikle yok! Bak zamanında Casper benim bilgisayarımdan RAM çalmıştı. Git o bilgisayarı dükkanda kafalarına at. Yemin ediyorum o şerefsizlerin tek anlayacağı yol budur. Git tüketici haklarına. Böyle bir şey yok. Mal olma! Bi kere Casper alarak kazığı yemişsin, bi kazık daha yeme!

Böyle bir saçmalık olamaz. Format atmışsın garanti bozulmuş ne demek? Derhal Tüketici Hakem Heyeti'ne gidin.

Böyle bir saçmalık kesinlikle yok! Bak zamanında Casper benim bilgisayarımdan RAM çalmıştı. Git o bilgisayarı dükkanda kafalarına at. Yemin ediyorum o şerefsizlerin tek anlayacağı yol budur. Git tüketici haklarına. Böyle bir şey yok. Mal olma! Bi kere Casper alarak kazığı yemişsin, bi kazık daha yeme!

Vatan'da ki arkadaş aynen böyle dedi yapabileceğim bir şey yok garantisi bozulmuş durumda yetkili servise götürsen onlarda bir şey yapmayacaktır dediler. Tüketici hakları mantıklı geliyor şu an ama daha pratik bir çözüme ihtiyacım var maalesef. Ürün anahtarını bulup EASEUS Data Recovery ile recovery kısmını geri getirmeye çalışacağım. Casper tercih edilebilecek son markadır açık ve net. Bazı şeyler tecrübe ile oluyor maalesef. Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Konu ile ilgili söylediklerinizi doğru buluyorum fakat, konuyu mahkemeye taşıdığınızda mahkemede firma size recovery diski olusturdunuz mu diye soruyor. Sizde hayır dediğinizde haksız duruma düşüyorsunuz bilginiz olsun .

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı