Red Switch klavye mi blue switch klavye mi?

MustafaSJ

Femtopat
Daha fazla  
Klavye almayı düşünüyorum. Ama red switch mi blue switch mi karar veremedim. Aile evindeyim ve geceleri PC kullanırkan klavyeden çok ses çıkıyor. Sizce hangisini almalıyım? Klavyenin linkleri:

Mavi Switch seslidir. Red Switch ise daha sessizdir. Daha sessiz olmak için red switch alınmalı.

Klavye almayı düşünüyorum. Ama red Switch mi blue Switch mi karar veremedim. Aile evindeyim ve geceleri PC kullanırkan klavyeden çok ses çıkıyor. Sizce hangisini almalıyım? Klavyenin linkleri:

Red Switch alabilirsin daha az ses için.

Daha sessiz olduğundan ve bana göre mükemmel bir ses tonuna sahip olduğundan red Switch ama o klavyedeki tam Switch değil.

Red switch benim deneyimlerime göre membran klavyeye benzer sese sahip fakat daha tok. Hissiyat daha iyi.

Şu anda red switch kullansam da blue switch tercih ederim, zira klavye sesini seven biriyim ve clicky sesler hoşuma gidiyor. Kullandığım klavyeyi hissediyorum bu sayede.

Fakat aile evinde geceleri çok ses çıkarmasın istiyorsanız daha tok olan red switch seçin.

Klavye almayı düşünüyorum. Ama red Switch mi blue Switch mi karar veremedim. Aile evindeyim ve geceleri PC kullanırkan klavyeden çok ses çıkıyor. Sizce hangisini almalıyım? Klavyenin linkleri:

Bu klavyenin mavi Switch'inde sorun var hocam mavi Switch alacaksınız ziyoulang markasını alın.

Geri
Yukarı