RoseWill PSU'yu değiştirmeli miyim?

He162A1

Picopat
Yer
Troposfer'de geziniyor.
Power Boost adı altında RoseWill markasının 650W 80+ Standart PSU'su var elimde değiştirmeli miyim yoksa kalmalı mı? Yönetici bir tablo paylaşmıştı, tabloda yazan markalardan alım yapılabilir ve de markanın 80+ Platinium üretip üretmediğine bakın demişti. RoseWill ise 15 tane 80+Platinium üretmiş.

Son düzenleme:
Hocam 2 yıl Bros diye bir markanın 450W Psusunu kullanmıştım Bdo oynarken sistem 3 gün açık kalmıştı ve koltukta otururken kasadan sesler gelmeye başladı :D arkasından duman çıkmaya başladı, hemen her şeyi söküp patlama riskine karşı banyoya götürmüştüm. Bir zaman sonra içini açıp baktıgımda PSU erimişti Allah'tan sisteme akmadan kurtarmışım. O an orada olmasam perte çıkmıştı her şey o gün bugundür PSU'nun önemini anlıyorum ve gerekirse işlemciyi ekran kartını kısar kaliteli PSU alırım. Neyse uzun lafın kısası çok güvenmiyorum o PSU'ya :D :D

Hocam 2 yıl bros diye bir markanın 450W psusunu kullanmıştım. Bdo oynarken sistem 3 gün açık kalmıştı ve koltukta otururken kasadan sesler gelmeye başladı :D arkasından duman çıkmaya başladı, hemen her şeyi söküp patlama riskine karşı banyoya götürmüştüm. Bir zaman sonra içini açıp baktıgımda PSU erimişti, Allah'tan sisteme akmadan kurtarmışım. O an orada olmasam perte çıkmıştı her şey. O gün bugundür PSU'nun önemini anlıyorum ve gerekirse işlemciyi ekran kartını kısar kaliteli PSU alırım. Neyse uzun lafın kısası çok güvenmiyorum o PSU'ya :D :D.

Hocam 3 gün çok uzun bir süre bence. Çok kaliteli olmayan bir PSU bile dayanamaz diye düşünüyorum. Ayrıca arkadaş Rosewill'i sormuş Bros'u değil.

Geri
Yukarı