RTX 4060 ASUS TUF A15 piyasada!

@arslanrecep 14 gün cayma hakkın var. Daha 1 ay önce iade ettim bende. Windows kurman sorun olmaz, cihazın kutusu ve kendisi aldığın gibiyse hakkını kullanabilirsin. Beğenmedim deyip cayma hakkını kullanabilirsin daha detaylı bilgi için tüketici kısmına konu açabilirsin hocam. Nereden almıştınız bir de?

Son düzenleyen: Moderatör:
@arslanrecep 14 gün cayma hakkın var. Daha 1 ay önce iade ettim bende. Windows kurman sorun olmaz, cihazın kutusu ve kendisi aldığın gibiyse hakkını kullanabilirsin. Beğenmedim deyip cayma hakkını kullanabilirsin daha detaylı bilgi için tüketici kısmına konu açabilirsin hocam. Nereden almıştınız bir de?

Hepsiburada'dan aldım hocam, alacaklarını bilsem yaparım bir de Hepsiburada'da varmış aynı PC oradan yine sipariş geçerdim de bilemedim aldığım cihaz için RAM'da yolda geliyor Amazon'dan 2*16 RAM sipariş ettim. 4050 ile 4060 arasında çok bariz fark olur mu acaba 6.700 TL gibi bir fark olur alırsam 4050'li modeli alırken Visa kampanyası ile 1K daha inmişti.

@arslanrecep hocam karar sizin ama ben uğraşmazdım herhalde. İyi fiyata almışsınız, aradaki fark da az değil. Benim iade ettiğim cihazda ölü piksel çıkmıştı, bence sorunsuz cihaz geldiyse kullanın geçin. Çünkü yeni aldığınız cihazda bir sorun çıkar bir daha uğraş dur.

@arslanrecep hocam karar sizin ama ben uğraşmazdım herhalde. İyi fiyata almışsınız, aradaki fark da az değil. Benim iade ettiğim cihazda ölü piksel çıkmıştı, bence sorunsuz cihaz geldiyse kullanın geçin. Çünkü yeni aldığınız cihazda bir sorun çıkar bir daha uğraş dur.

Bende öyle düşünüyorum hocam aldığım cihazın satıcısı Hepsiburada bu Gpn hepsiburada alsa bile yeni gelecekte sorun olsa can sıkar iade daha sıkıntı gibi geliyor. Arada kaldım :)
17 Mayıs'a kadar sürem varmış iyice bir düşüneyim :)

1683702825352.png

@Artoria Pendragon hocam bariz fark yaratır mı dersiniz, 4060'lı model. Değer mi iade için uğraşmaya sizce?

Hocam hem 6.700 TL fark varmış, hem RAM almışsınız hem de cihazın iadesiyle uğraşacaksınız. Bence pek mantıklı değil.

@silverdream evet olur hocam demiştim zaten, hatta ben windowslu yolladım. satıcınız zaten hb'ymiş uğraştırmazlar ama iade et tekrar al kısmında seçimden sonraya kalırsanız ne olur bilemem. amazonda kargo geldiğinde iade olcak deyip almayabiliyordun herhalde müşteri hizmetlerine sorun bi.

Geri
Yukarı