RTX 4060 Ti 8 GB VRAM yeterli midir?

Evet hatta %15 daha performanslı olacağı söyleniyor.

Kartları görüp yorum yapmak daha mantıklı olur. Zaten bu jenerasyonda bütün giriş kartlar kötü çıktı bu 7600'e özel bir şey değil. 7700 eğer denilen gibi 4060 Ti'dan %15 daha performanslı olursa ve FSR 3.0 bu kartlarda rasyonel bir çizgi yakalarsa almamak için bir sebep kalmaz 6000 serisi neredeyse 3 yaşına girecek bu saatten sonra almanın mantığı yok.
Benim beklemem daha doğru mu olur yani.

Beklerim. Siz hangi modeli bekliyorsunuz ben 4060 Ti'ın rakibi 7600'ü bekliyorum. AMD çok şüphe uyandırıyor bende ya. NVIDIA gibi sapasağlam firma varken AMD almak üzerdi. Gerçekten tatmin etmesi lazim beni.

7600 çıktı hocam 7700 rakibi. Ayrıca AMD sizi hangi konuda tatmin etmiyor? Açıkçası kullanıcı olarak RX 400 serisinden itibaren neredeyse her serinin kartını denedim aralarında performans dışında pek fark göremedim.

Bende 8gb 4060 ti sız alcam hocam almıyayımmi şimdi :(

Almayın hocam bende çok istiyorum almayı ama 2 yıllık zevkimiz için uzun vadede zarara giriyoruz 8gb vram ömrü bitti artık son yılları maalesef.
Hocam16gb ramim olcak baska seçenegim yok 3060 12 gb mi almaliyim 4060 8gb mi ben 4060 istiyorum :(

Geri
Yukarı