Ruben Amorim tarihin en iyi teknik direktörü olabilir mi?

Sevgili hocalarım konu başlığı biraz saçma gelebilir ama Ruben Amorim en iyi teknik direktör olabilir mi? Çünkü şu anda liga portugal maç başına Mbpo'su 2.61 olarak görünüyor ve ben Portekiz Ligi'ni yakından takip ettiğim için çok güzel maç yönetiyor hatta West ham Liverpool'un bu adama 3 yıl için 50 milyon euro teklifinin 2 katını yapmış. Neyse ana konumuzdan salmayalım sizce Amorim bu güzel maç yönetimi ve yüksek Mbpo'su ile tarihin en iyi teknik adamlarından biri olabilir mi?

Evet biraz saçmalamışım ortalarda kusura bakmayın alakasız şeyler söylemişim kusuruma bakmayın :)

Sevgili hocalarım konu başlığı biraz saçma gelebilir ama ruben amorim en iyi teknik direktör olabilir mi? Çünkü şu anda liga portugal maç başına Mbpo'su 2.61 olarak görünüyor ve ben Portekiz Ligi'ni yakından takip ettiğim için çok güzel maç yönetiyor hatta West ham Liverpool'un bu adama 3 yıl için 50 milyon euro teklifinin 2 katını yapmış. Neyse ana konumuzdan salmayalım sizce amorim bu güzel maç yönetimi ve yüksek Mbpo'su ile tarihin en iyi teknik adamlarından biri olabilir mi?

Evet biraz saçmalamışım ortalarda kusura bakmayın alakasız şeyler söylemişim kusuruma bakmayın :)

Salmayalım ne ya sapmayalım olacak Google çok zeki maşallah zeka fışkırıyor.

Son düzenleme:
Bence daha kendisini kanıtlayamamış birisi için 50 milyon euro değmez. Yani kumar işi biraz daha da. Benzer bir yolun yolcusu Xabi Alonso için değer çünkü Bundesliga'da o takımı şampiyon yaptı.
Bencede doğru söylüyorsunuz hocam kendisinin West Ham yada Liverpool'a gidip kendini kanıtlaması lazım Premier Lig'de Emirates FA Cup'ta Şampiyonlar Ligi'nde göstermesi lazım haklısınız hocam.

West ham Liverpool'un bu adama 3 yıl için 50 milyon euro teklifinin 2 katını yapmış.
Daha geçen gün takımın başında kalabileceğini söylüyordu Amorim. Liverpool zaten çakma Ten Hag'ı getirdi takımın başına, West Ham da Moyes ile devam edecek gibi. Amorim'in PL macerası şu an için pek mümkün gözükmüyor.

en iyi teknik adamlarından biri olabilir mi?
Sanmıyorum olsun. Sporting ile Portekiz'de fırtına estirmek öyle zor bir iş değil, Beşiktaş'ın Süper Lig'de şampiyon olması gibi bir şey. Gidip PL'de veyahut Leverkusen'i şampiyon yapan Alonso gibi başarılı işler çıkarırsa fikirlerim değişir, yoksa şu an için De Zerbi isimli şahıs gibi Twitter'daki futbol uleması tayfanın şişirdiği bir başka hoca olarak bakıyorum kendisine.

Daha geçen gün takımın başında kalabileceğini söylüyordu Amorim. Liverpool zaten çakma Ten Hag'ı getirdi takımın başına, West Ham da Moyes ile devam edecek gibi. Amorim'in PL macerası şu an için pek mümkün gözükmüyor.

Sanmıyorum olsun. Sporting ile Portekiz'de fırtına estirmek öyle zor bir iş değil, Beşiktaş'ın Süper Lig'de şampiyon olması gibi bir şey. Gidip PL'de veyahut Leverkusen'i şampiyon yapan Alonso gibi başarılı işler çıkarırsa fikirlerim değişir, yoksa şu an için De Zerbi isimli şahıs gibi Twitter'daki futbol uleması tayfanın şişirdiği bir başka hoca olarak bakıyorum kendisine.
Gerçekten haklısınız hocam De Zerbi abartıldıkça abartılıyor zaten kendisinden bi cacık olacağını düşünmüyorum.Ha birde hocam çakma ten hag kısmında çok haklısınız Klopp artık teknik direktörlük yapamıyor mükemmel takımı ne hale getirdi. Wataru Endo diye balon 🎈 bir eleman aldı hiçbir halta yaramıyor. Çok haklısınız hocam gerçekten çok haklısınız.... Klopp dünyanın en iyi takımlarından birinin içine etti bıraktı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı