RX 5700 XT Nitro+ Ryzen 5 3600 sistem toplama

7.923 TL yapıyor, uygun fiyata en iyi parçalar bunlar. Diğer arkadaşlar bazı bileşenleri kısarak toplamış.

Teşekkürler gerçekten çok faydalı oldu ama ekran kartını Nitro + yapmakta ısrarcıyım :).

Teşekkürler gerçekten çok faydalı oldu ama ekran kartını Nitro + yapmakta ısrarcıyım :).
Tabii ekran kartı olarak istediğiniz modeli alın, kalan parçaları da önerdiğim şekilde alın.

Parçalar farklı yerlerden bir tık daha uyguna alınabilir. Sistemi tek yerden toplanmış şekilde mi almak istiyorsunuz yoksa olabilecek en uygun fiyata farklı farklı güvenilir yerlerden toplayıp kendiniz kurulum yapabilir misiniz? Kasa ve PSU'u seçmedim. Önerim Guardian tarzı önü mesh bir kasa yanına FSP Hydro 600W PSU.

R5 3600'e daha sonra güzel bir hava soğutma ekleyebilirsiniz, basit bir durum.

Eki Görüntüle 585805

İşlemciyi 1600 AF yapması son derece mantıksız olacaktır. RX 5700 XT ekran kartına 1080P'i geçtim 2K'da bile bir miktar darboğaz yapacaktır. Amaç sadece oyun ise 1600 AF yerine 3300X alınması bile daha mantıklı. 1600 AF evet güzel ancak giriş seviyenin işlemcisi. 1080P 144/240 HZ bir sistem toplanıyorsa asla 1600 AF alınmamalı.

Monitör olarak 144Hz düşünüyorum evet.
7.923 TL yapıyor, uygun fiyata en iyi parçalar bunlar. Diğer arkadaşlar bazı bileşenleri kısarak toplamış.
Acaba Mesh kasa önerirmisiniz ?
bir
Bunları toplayınca 8660 tl edior nasıl siz 8000tl buldunuz onu anlayamadım ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı