Ryzen 7 7800x3D için sıvı soğutucu önerisi

Ben de 360mm destekliyor diye hatırlıyordum hatta bunu alacaktım lakin 360mm yerine 420mm sıvı soğutma almaya karar verince maalesef başka kasaya yöneldim.

Resmi desteği yok hocam ama takılıyor. Eğer yeni kasa alınacaksa 360mm soğutucu için tabii ki de bu kasayı önermem. Kasa bende çok önceden beridir vardı. Ben başta bu soğutucunun 240'lığını almıştım sonra ileride kasayı değiştireceğimi düşündüm ve iade edip 360mm aldım. İdareten öne montajlı bir şekilde duruyor. Siz hangi kasa modelini aldınız ?

Resmi desteği yok hocam ama takılıyor. Eğer yeni kasa alınacaksa 360mm soğutucu için tabii ki de bu kasayı önermem. Kasa bende çok önceden beridir vardı. Ben başta bu soğutucunun 240'lığını almıştım sonra ileride kasayı değiştireceğimi düşündüm ve iade edip 360mm aldım. İdareten öne montajlı bir şekilde duruyor. Siz hangi kasa modelini aldınız ?
Rajintek Zofos Ultra, biraz büyük bir kasa lakin 420mm sıvı soğutma kullanmak istemem ve sistemin daha geniş daha ferah bir ortamda durmasını istediğim için bunu seçtim, şahsen memnunum, herkesin ilk tercihi olmaya bilir, ben RGB konusunda pek takıntılı değilim zaten sistem masa altında duruyor.

Dosya Ekleri

• 20240429_185919.jpg
    20240429_185919.jpg
    172,1 KB · Görüntüleme: 14
Daha önce hiç sisteminizin donup "critical process died" mavi ekran hatası aldınız mı?

Geri
Yukarı