Ryzen 7950x3D için ASUS vs MSI X670 anakart önerisi

XperiaTR

Kilopat
Yer
Ankara, Turkey
Daha fazla  
Merhaba Ryzen 7950x3D işlemci için kullanacağım bir anakart almak istiyorum overclock asla yapmayacağım. bu iki anakart arasında hangisi daha kalitelidir ve hangisini almalıyım?

MPG X670e Carbon Wi-Fi vs ASUS ROG STRIX X670E-E Gaming Wi-Fi

Ek olarak MSI X670E Carbon Wi-Fi ile ASUS ROG Crosshair X670e Hero arasında da hangisi alınır?

Bilgili arkadaşlar hangisin almalıyım ve neden? Cevap verirlerse çok sevinirim.

Hocam bu konudan kaç tane daha açacaksınız? 120W tüketime sahip bir işlemci için herhangi birini tercih edebilirsiniz. Hiç birisi üzmez. OC yapmayacaksınız ucuz olanını alın.

ROG STRIX X670E-A lı sistem topladım. Araştırmalarıma göre en ideal F/P ürünüydü. Materyal olarak kaliteli. SSD'leri rahat bir şekilde RAID yapabiliyorsunuz. Çok Extreme bir kullanıcı değilseniz daha düşük serileri incelemenizde fayda var.

Merhaba Ryzen 7950x3D işlemci için kullanacağım bir anakart almak istiyorum overclock asla yapmayacağım. bu iki anakart arasında hangisi daha kalitelidir ve hangisini almalıyım?

MPG X670e Carbon Wi-Fi vs ASUS ROG STRIX X670E-E Gaming Wi-Fi

Ek olarak MSI X670E Carbon Wi-Fi ile ASUS ROG Crosshair X670e Hero arasında da hangisi alınır?

Bilgili arkadaşlar hangisin almalıyım ve neden? Cevap verirlerse çok sevinirim.
Daha işlemci çıkmadı ki hocam.

@Tarikme @Timsah Faruk
ROG STRIX X670E-A lı sistem topladım. Araştırmalarıma göre en ideal F/P ürünüydü. Materyal olarak kaliteli. SSD'leri rahat bir şekilde RAID yapabiliyorsunuz. Çok Extreme bir kullanıcı değilseniz daha düşük serileri incelemenizde fayda var.
Evet beyaz olanıda düşünmüştüm sonrasında ASUS ROG STRIX X670E-E Gaming bunu almak istedim VRM ve FAZ farkından dolayı.

Daha düşük serileri aslında alabilirim ancak 4090 ve 7950x3d gibi güçlü bileşenler kullanacağım için iyi bir anakart olsun oc yapmasam bile uzun yıllar sorun yaşatmasın istiyorum.

Asus için boot hatası veriyor Gigabyte için 4090 da sorun çıkarıyor vs demişler yorumlarda genelde MSI CARBON öneriliyor bende MSI CARBON ile Asus X670 E Hero arasındaki farkı öğrenmek istiyorum.

Gigabyte X670 AORUS ELITE AX buda fiyatı 9.500 TL fiyat olarak çok iyi geldi bana ama neden önerilmedi anlamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı