S21 FE vs iPhone 11

Android hiçbir cihaz alınmaz bir kere. iPhone 11 tabii ki.

Sebep? Kaliteli olması mı? İnsanların teknolojiden uzak kalması mı?

Eski? 24K vereyim 2 yıl sonra çöp mü olsun telefon Android krallar gibi de alınır.

Eski? 24K vereyim 2 yıl sonra çöp mü olsun telefon Android krallar gibi de alınır.
Sebebini söyle hak vereyim o zaman. 1 Ay sonra kasmaya başlayan bir cihaz alacağıma iPhone 11 alırım 😎

Pardon görmedim, eski olmasını geçerli bir sebep olarak görmüyorum. Doğru düzgün bir sebep söyle.

Throttle yemeye devam mı? 😎

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Evet devam.
iPhone alan insan oyun oynamaz fazla zaten. Oynuyorsa daha iyi cihazlara bakabilir. :)

Sebebini söyle hak vereyim o zaman. 1 Ay sonra kasmaya başlayan bir cihaz alacağıma iPhone 11 alırım
S21 FE 1 ay sonra kasmaya başlar diyen telefonlardan zerre anlamıyordur.
3w soğutma kapesiteli, entegre panelli iPhone 11 ile devam. 👍 24 ms panelle ne oyun oynayacaksan artık.

Sebebini söyle hak vereyim o zaman. 1 ay sonra kasmaya başlayan bir cihaz alacağıma iPhone 11 alırım 😎

Pardon görmedim, eski olmasını geçerli bir sebep olarak görmüyorum. Doğru düzgün bir sebep söyle.

1 ay sonra kasmaya mı başlıyor? Bunu söyleyen birinin telefondan anlayacağını sanmıyorum.

Arada fazla fark olmasaydı S22 derdim ama bu durumda S21 FE daha mantıklı bir tercih olur. iPhone 11 gibi bir cihaza değil 25 bin, 15 bin lira verilmez. Ayrıca S serisi cihazları kasma ve donma olmadan 6-7 yıl kullanma şansınız var, örnek olarak S7 ve S8. 1 ay sonra kasma durumu söz konusu değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı