S21 FE vs iPhone 11

18k iphone 11 için çok para. Geçen hafta gittim hepsini inceledim ve iphone 11 sırf ekranı için bile alınmaz, o çerçeveler ne hocam? Düşünsenize bir telefona, hatta kullanılmış bir telefona 18.000 TL para veriyorsunuz ve telefon siyahı gri gösteriyor, ayrıca son güncellemesini ios 17 ile aldı ve artık güncellenmeyecek.

4 yıl kullacağım. Pazartesi almaya gideceğim fakat hala kararsızım. Yine de cevapladığınız için teşekkürler.
4 yıl sonra 11, şu anın 6s-7'si kıvamında olur. Kısaca 4 yıl kullanacaksanız s21fe, illa ben Apple istiyorum diyorsanız da 13 aşağısı model almayın.

Ben 2024 yılı içinde satarım diyorsanız 11 alınabilir.

Teşekkürler galiba S21 FE alacağım. Ama aklımda şu soru var yani herkes iPhone 11 kullanıyor acaba telefon iyi olduğu için mi yoksa popüler kültür kölesi oldukları içinmi. Bir de S21 FE ilerleyen zamanlarda pişman eder mi kasma yapar mı (diğer Android'lerin bazıları ara yüzde bile takılıyor çünkü).
100.000 TL ye samsung alsanız bile iphone 11 kullanan birisi sizden daha zengin gözüküyor, sırf zengin gibi gözükmek için borçla alıyorlar.

S21FE kullanımınıza bağlı olarak 4 sene götürür hocam.

4 yıl kullacağım. Pazartesi almaya gideceğim fakat hala kararsızım. Yine de cevapladığınız için teşekkürler.

Teşekkürler galiba S21 FE alacağım. Ama aklımda şu soru var yani herkes iPhone 11 kullanıyor acaba telefon iyi olduğu için mi yoksa popüler kültür kölesi oldukları içinmi. Bir de S21 FE ilerleyen zamanlarda pişman eder mi kasma yapar mı (diğer Android'lerin bazıları ara yüzde bile takılıyor çünkü).
4 sene ise kesinlikle S21 FE. Iphone'nun bütün serisini kullanmış birisi olarak söylüyorum. 60 hz artık çekilmiyor ıphone da.

Yeni konular

Geri
Yukarı