S21 FE vs iPhone 11

Sende mi S21 FEden yana mısın?
Hiç elime s21 fe almadım ama snapdragon işlemcinin bana verdiği rahatlılığı ekran akıcılığı ve kalitesi pil performansı hızlı şarj desteği Hatta konuyu kameraya bile getirirsen i̇phone hariç her marka diyebilirim çoğu markalar Sony lensi kullanıyor zaten.

Ve yapay zekalı kamera sevmiyorsanız GCam yükleyebilirsiniz her telefona optimize edilmiş versiyonu bulunuyor artık

Iphone alırsam gelecekte kullanırım diye birsey yok komple ölü bir yatırım olur çünkü zaten eski bir telefon sadece "IPhone" başka bir halt değil :)

Samsungun son çıkardığı modeller güzel özellikle snapdragon lu olanlar

S21 FE daha üstün bir cihaz.

Kesinlikle S21 FE daha kuvvetli ve iyi bir cihaz.

Gördüm hocam, yine de belirteyim dedim. Her türlü S21FE daha iyi.

Ben S21FE kullanicisi olarak kamera icin kesinlikle oneremem. Ozellikle dusuk isikta performansi hiç iyi degil fakat hiç iPhone 11 kullanmadim, kameralarini karsilastiramam. Performans olarak S21FE tartismasiz daha guclu bir cihaz. Guc tasarrufu moduna aldigim zaman 1.5 gun rahatlikla kullanabiliyorum. Ekranindan da gayet memnunum iPhone 11'e kiyasla daha canli renklere sahip ve parlak bir ekrani var.

iPhone 11 muhtemelen 15'ten önce en kötü telefon. (şu anki haberlere bakılacak olursa iPhone 15 yere değince kırılacak) o yüzden S21FE almanızı öneririm.

Sizce kamera konusunda hangisi iyi fotoğraf olarak video olarak gece çekimi olarak aklınıza ne gelirse.

Yakınlar. Ama fotoğrafta ezici S21 FE üstünlüğü.
Cevapladığın için teşekkürler.

Peki şöyle yapsam olur mu S22 yerine S21 FE + PS 4 Pro alsam (PS oyunlarım var ve PS oyunlarını severim.)

@riveN12 S21 FE, kamerada daha iyi bir cihaz.

Ama neden iPhone 11 daha pahalı ve aynı fiyatta olsalar bile siz yine de S21 FE yi mi seçerdiniz.

Son düzenleme:
@riveN12 hayır olmaz.
Uzun yıllar sonrası olmama ihtimali yok tabii ama birkaç yılda olacak iş değil.

IPhone'larda gerçek safir mi kullanıldığını düşünüyorsun?

Kamerasını Sony yapan RAM'larını ve ekranların Samsung yapan bir IPhone'dan bahsediyoruz.

S21 serisi iPhone 12 ile karşılaştırılabilecek bir seri iPhone 11 ile değil. Sorunun cevabını anladın sen.

Sanırım yarın alacağım fakat tanıdık birinden çok temiz iPhone 11 buldum oda 18.000 TL pili 97.
Yine de S21 FE mi alayım yoksa iPhone 11 mi? İyi akşamlar.

@yus4ff @egemenow @yus4ff @Onur Kaan Arslan @Brazen @Violet S @Nuyyu sanırım yarın alacağım fakat tanıdık birinden çok temiz iPhone 11 buldum oda 18.000 TL pili 97.

Son düzenleme:
Sanırım yarın alacağım fakat tanıdık birinden çok temiz iPhone 11 buldum oda 18.000 TL pili 97.

@yus4ff @egemenow @yus4ff @Onur Kaan Arslan @Brazen @Violet S @Nuyyu sanırım yarın alacağım fakat tanıdık birinden çok temiz iPhone 11 buldum oda 18.000 TL pili 97.
Satmayıp kullanacaksan samsung S21 FE. Ancak satacağım zaman maddi kayıbım olmasın istiyorsan Iphone 11. Donanım olarak S21 FE tabiki de daha iyi.

Satmayıp kullanacaksan Samsung S21 FE. Ancak satacağım zaman maddi kayıbım olmasın istiyorsan iPhone 11. donanım olarak S21 FE tabii ki de daha iyi.

4 yıl kullacağım. Pazartesi almaya gideceğim fakat hala kararsızım. Yine de cevapladığınız için teşekkürler.

18k iPhone 11 için çok para. Geçen hafta gittim hepsini inceledim ve iPhone 11 sırf ekranı için bile alınmaz, o çerçeveler ne hocam? Düşünsenize bir telefona, hatta kullanılmış bir telefona 18.000 TL para veriyorsunuz ve telefon siyahı gri gösteriyor, ayrıca son güncellemesini iOS 17 ile aldı ve artık güncellenmeyecek.

Teşekkürler galiba S21 FE alacağım. Ama aklımda şu soru var yani herkes iPhone 11 kullanıyor acaba telefon iyi olduğu için mi yoksa popüler kültür kölesi oldukları içinmi. Bir de S21 FE ilerleyen zamanlarda pişman eder mi kasma yapar mı (diğer Android'lerin bazıları ara yüzde bile takılıyor çünkü).

Yeni konular

Geri
Yukarı