S22 Plus mi S23 mü iPhone 12 mi?

S23'ü şu aralar çoğu telefona tercih ediyorlar abartildigi kadar var mı?
Samsung'un iki senedir yaptığı saçma sapan hatalardan ders alıp S23 serisini düzgün bir şekilde piyasaya sürmesinden ötürü öneriliyor. Ki bu sene gerçekten Samsung harika bir iş çıkardı. Eğer iPhone 12 Pro kullanmasaydım halen X kullanıyor olsaydım S23'e geçerdim kesinlikle.

Samsung'un iki senedir yaptığı saçma sapan hatalardan ders alıp S23 serisini düzgün bir şekilde piyasaya sürmesinden ötürü öneriliyor. Ki bu sene gerçekten Samsung harika bir iş çıkardı. Eğer iPhone 12 Pro kullanmasaydım halen X kullanıyor olsaydım S23'e geçerdim kesinlikle.

Gerçekten bu telefonda batarya kamera gibi gibi can sıkıcı hatalar yok mu şaşırtıcı.

Gerçekten bu telefonda batarya kamera gibi gibi can sıkıcı hatalar yok mu şaşırtıcı.
İçinde ki çipset yani Snapdragon 8 Gen 2 TSMC üretimi olduğu için Apple çipsetleri ile aynı kalitede. Verimli ve kaliteli bir çipseti olduğu için batarya sorunu yaşatması da pek mümkün değil haliyle. Bildirilmiş bir şikayette göremedim ben batarya hakkında, herkes memnun.

Sağ olun hocam ekran süresi ne kadar acaba bir de 120 Hz değil mi kullanıyorsunuz.
Hocam alt kısımdaki kullanım 120Hz, AOD ve konum açık, Bluetooth kapalı. Yaklaşık 1.5 saati mobil veri gerisi Wi-Fi şeklinde %100'den %10'a kadarki kullanımım. Eğer konum, Bluetooth, 120Hz ve AOD açık şekilde kullanırsanızda ben 6 saat civarı (üç aşağı beş yukarı) ekran süresi alıyorum.

Benim kullanımım ağırlıklı olarak İnstagram olduğu için sizin kullanımınızda daha fazla ekran sürtesi almanız muhtemel çünkü İnstagram emiyor bataryayı.

WhatsApp Image 2023-04-18 at 16.58.01.jpeg

Bu 3 telefon arasında kaldım. Fiyatları birbirlerine yakın hangisini almam daha mantıklı olur?
Merhaba.

Bu üçü arasında kesinlikle S23'den yana tercih yapın.

Abartıdan başka bir şey değil iphone 12 al rahatına bak.
Cihaz iPhone 14 Pro'nun karşılığı :)
Giriş seviyesinden bahsediyorum bakın. Plus ve Ultra modelleri PM karşılığıdır.

Hocam alt kısımdaki kullanım 120Hz, AOD ve konum açık, Bluetooth kapalı. Yaklaşık 1.5 saati mobil veri gerisi Wi-Fi şeklinde %100'den %10'a kadarki kullanımım. Eğer konum, Bluetooth, 120Hz ve AOD açık şekilde kullanırsanızda ben 6 saat civarı (üç aşağı beş yukarı) ekran süresi alıyorum.

Benim kullanımım ağırlıklı olarak Instagram olduğu için sizin kullanımınızda daha fazla ekran sürtesi almanız muhtemel çünkü Instagram emiyor bataryayı.

Eki Görüntüle 1745068

Teşekkür ediyorum batarya benim için günü çıkarır gibi.

Merhaba.

Teşekkür ediyorum s23 e karar verdim gibi

Benim kullanımım ağırlıklı olarak Instagram olduğu için sizin kullanımınızda daha fazla ekran sürtesi almanız muhtemel çünkü Instagram emiyor bataryayı.

Eki Görüntüle 1745068

Hocam bir de sence ortalama kac yil götürür.

S23 şu ana kadar çıkmış bence en güzel Samsung modelli telefon zaten bir gün Android telefon kullanırsam Samsung'tan başka bir şey kullanmazdım. iPhone 12 de güzel ama fiyatı gereksiz pahalı.
Bencede

Merhaba.

Ortalama kaç yıl kullanırım rahatca

Yeni konular

Geri
Yukarı