S23 mü yoksa iPhone 12 mi?

Bütçe
26000
S23 çok daha yeni cihaz S23 tercih edin ama boyutu ve bataryası küçük geldi bana.

Apple marka fanlığı yapıyorsunuz diyen herkesin o sırada Samsung fanlığı yaptığını okuduğumuz güzel bir konu. Benim cevabım IOS olacak hocam.
Samsung önerenler fanboy olduğu için önermiyor daha iyi ve daha mantıklı olduğu için öneriyor. Fiyat performans ürünü olduğu için öneriyor. Aynı fiyata daha kötü ve daha eski bir modeli önermek fanboyluk değil de Samsung önerenler mi fanboy?

12'nin bataryası daha düşük, ekran boyutu olarak aynı.

Hayır ben 12'ye göre kıyaslamadım sadece belki daha farklı Samsung telefon bakabilir diye düşündüm.

Hocam benim tercihim S23'ten yana olur çünkü donanım, yenilik ve tasarım olarak gayet hoş ve güzel bir telefon. iOS kısıtlı bir arayüz sunar ancak bu kısıtlı arayüzün getirdiği güzellikler de var. Hız, stabilite ve kolaylık. Ancak benim gibi kısıtlanmayı sevmeyen ve telefonu kurcalamayı seven kişiler için iOS değil Android daha mantıklı bir seçim olacaktır. Seçim sana kalmış. Basit bir yaşam tarzı mı yoksa tarzını kendi yaşamına göre mi ayarlamak. iOS alacaksan iPhone 13 Android alacaksan s23.
Bir de söylemek istediğim bir şey daha var. Bazı arkadaşlar statü ve sınıf göstergesi diye iPhone alınır diyorlar. Bir telefon bir ortamda benim statü mü belirliyorsa batsın öyle statü.

Son düzenleme:
Ben senin yerinde olsam yurt dışı 14 Pro alırdım. Kayıt ücretini 6 ay içerisinde halledersen 14 Pro alabilirsin bence. Ama 3 sene aynı telefonu kullanman gerekiyor ve pasaport ile çıkış yapmış olman gerekiyor.

Ya kardeşim abartmayın ya. S23 ile iPhone 12 kıyaslanacak telefonlar mı, kafayı mı yediniz ayıptır sorması? Nasıl bir aymazlık bu? 14 bile değil en az 14 Pro ile karşılaştırılabilecek bir model, 2 sene öncenin telefonuyla karşılaştırılır mı ya? Bir de buna gelip "iPhone abi, iyi abi" yazanlar var. Gerçekten kafayı yememek mümkün değil.
"Arkadaşlar AMD 7800X3D mi alayım yoksa Intel i5 11400F mi?" "Intel abi, çünkü Intel..."

Ya kardeşim abartmayın ya. S23 ile iPhone 12 kıyaslanacak telefonlar mı, kafayı mı yediniz ayıptır sorması? Nasıl bir aymazlık bu? 14 bile değil en az 14 Pro ile karşılaştırılabilecek bir model, 2 sene öncenin telefonuyla karşılaştırılır mı ya? Bir de buna gelip "iPhone abi, iyi abi" yazanlar var. Gerçekten kafayı yememek mümkün değil.
"Arkadaşlar AMD 7800X3D mi alayım yoksa Intel i5 11400F mi?" "Intel abi, çünkü Intel..."
43 bin tl fiyattaki 14 pro ile 23 bin tl fiyatındaki S23 cihazı kıyaslayıp "iphone abi, iyi abi" yazanlar her zaman olacaktır.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı