S24 serisi mi iPhone 15 Plus mı almak mantıklı?

ARmrz

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. İnternetteki kıyaslamalara baktığımda S24 genel olarak bir adım önde gibi duruyor fakat kafamı karıstıran şey öğrenci(12) olduğum ve üniversitede cok işimi göreceğini için gecen sene iPad 9 aldım. Şimdi de bu Apple'ın ekosistemini de kullanabilmek için 15 daha mı mantıklı olur? Ekosistem bana neler katar ve buna değer mi? İyi sosyaller.

S24 kullanan biri olarak, aşırı memnunum telefondan şık, sade tasarımı ve kıyas yapacak olursak hem fiyat hem de performans olarak S24 almanızı tavsiye ediyorum.

Merhaba. İnternetteki kıyaslamalara baktığımda S24 genel olarak bir adım önde gibi duruyor fakat kafamı karıstıran şey öğrenci(12) olduğum ve üniversitede cok işimi göreceğini için gecen sene iPad 9 aldım. Şimdi de bu Apple'ın ekosistemini de kullanabilmek için 15 daha mı mantıklı olur? Ekosistem bana neler katar ve buna değer mi? İyi sosyaller.
iPhone olarak 15 plus düşünüyorum bu arada

Ekosistem hakkında bir şey bilmiyorum ama iOS hep güncel kalmak istiyor yeni telefon çıkarttıkça eski telefonlar kullanışsız hale geliyor. Android tercih ederim.

Geri
Yukarı