S24 serisi mi iPhone 15 Plus mı almak mantıklı?

Yani bu biraz da senin isteklerine kalmis. Bende iPhone - MacBook - iPad ekosistemi oldugu icin iPhone 11'imi degistirmiyorum mesela yoksa coktan S23 almistim. Sen de iPad - iPhone - AirPods - Watch tarzi bir ekosisteme evrilir bu diyorsan 15 veya 15 Plus iyi bir tercih olabilir. Spesifik olarak bazi seylere ihtiyac duymayan bir kullanici degilsen memnun edecektir illa ki. He tek basina sadece telefon olsaydi o zaman S24+ derdim.

Senin için ekosistem önemli olmalı. iPhone 15 tercih et. Daha iyi batarya ve büyük ekran istiyorsan 15 Plus al. Android tarafından bir cihaz düşünürsen Xiaomi 14 bak derim.

Xiaomiyi ele. Bir marka donanimla iyi olmuyor. Yazılımı stabilteyi gectim adami sıkar. iPad yuzunden iPhone almanizi oneririm. Bu arada S24 serisi satmiyor ya da iade ediliyor diyorsaniz kanitiyla sunun. S24 serisi on siparis rekoru kirdi önceki serilere gore. Surekli Twitter uzerinden takip ediyorum ve ne iade durumu ne de satmama durumu var. S24 serisi kotu olabilir ancak yapay zeka ozelliklerini pazarlama olarak iyi kullanmislar demek ki. Hatta 36 milyon sevkiyat bekleniyormus. S24 serisi hem satiyor hem de iade yok. Lutfen uydurmayin ve kaynak atin.

Ben s23 kullanıyordum. Denk geldi iphone 13 ile takas etmek isteyen oldu ettim 6-7 ay kadar kullandım. Batarya performansı aynıydı kasma falan zaten iki telefonda da yoktu fakat ekran yenileme hızı 60 olduğu için biraz alışma süresi oldu bende. Kamera 12 mp olmasına rağmen daha iyi performans verdi özellikle güneşli günlerde manzara fotoğrafı çekerken koyu olan yerler daha belirgin ve berrak görünüyordu iphone 13 de. S23 de fotoğrafların kenarları bozuluyor netlik kayboluyor ama 50mp çekimlerde tatmin edici sonuçlar veriyordu yinede. Bir kaç hafta önce s24 aldım. S23 ve iphone 13 memnun etmişti beni açıkçası. S24 de de kamera biraz sorunlu gibi sanki s23 daha iyi sonuçlar veriyordu. Kısacası 3 telefon da beni ne yarı yolda bıraktı ne de pişman etti. Bu arada s24 ün kasası s23 den daha güzel daha düz ve göze çok hoş geliyor .

Yeni konular

Geri
Yukarı