Sadece protein tozu yeterli mi?

Ya kanka onunla mı uğraşcan git bigjoy kafein al geç kafeine ne gerek var bir de onu anlamadım zaten :D
Hocam bilimsel olarak gelişime katkı sağlayacağı kanıtlanmış 3 supplement var
Kafein
Protein tozu
Creatine
Protein tozuna supplement demem ben o başka ancak liste bu şekilde.
Kafein en etkili supplementtir creatinden sonra. Yağ yakımından güce herşeye etkisi var.

Hocam bilimsel olarak gelişime katkı sağlayacağı kanıtlanmış 3 supplement var.
Kafein.
Protein tozu.
Creatine.
Kafein en etkili supplementtir creatinden sonra. Yağ yakımından güce her şeye etkisi var.

Kafeine kötü demedim hapa gerek yok git kahve al daha mantıklı değil mi ben mi yanlış biliyorum.

Kafein.
Protein tozu.
Creatine.
Kafein en etkili supplementtir creatinden sonra. Yağ yakımından güce her şeye etkisi var.

Kafein yağ yakar güç verir zaten demeye çalıştığım hapa gerek yok bence.

toz kafein güvenilir olarak nereden alabilir hocam? 250 tane hapı tek tek, 200 mg 200 mg doldurabilir mi sizce? 200 yerine dalgınlıkla 2000 koysa kalp krizinden ölecek. Riske alınacak birşey değil , ki zaten pahalı birşeyde değil kapsülü 2 tl internette.
Hocam zaten küçük kapsüller 2000mg koyacak kadar büyük değil ki. 2-4 arasındaki kapsüllere yarısı dolacak şekilde koysa 200mg oluyor.

Kafeine kötü demedim hapa gerek yok git kahve al daha mantıklı değil mi ben mi yanlış biliyorum.

Her türlü kafeinden etki alabilirsin. Her gün kahve hazırlamak yerine tek hapla işi bitirme pratikliği kafein hapı almaya çekiyor başka bir şey değil. Hap almak daha ucuza da gelebiliyor BİM'den kahve vs. almaktansa.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kafein.
Protein tozu.
Creatine.

Kafeinde her gün alınca bir şey değil örnek olarak en yağlı bölgen neresi ise orayı çalışcağın zaman örnek bacak günü kafein sırt en büyük kas gruplarından o günde preworkout.

Hocam zaten küçük kapsüller 2000mg koyacak kadar büyük değil ki. 2-4 arasındaki kapsüllere yarısı dolacak şekilde koysa 200mg oluyor.
kapsül nereden bulacak hocam adam :D
Hayatımda ilk kez duydum gerçekten böyle bir yöntemi yani. Tanesi 2 tlye satılıyor .Maximum 1 tl kar edeceğim diye saatlerini mi feda edecek kyk yurdunda ki adam. Garip bir tavsiye.

Kafeinde her gün alınca bir şey değil örnek olarak en yağlı bölgen neresi ise orayı çalışcağın zaman örnek bacak günü kafein sırt en büyük kas gruplarından o günde preworkout.
Hergün alınmayacak birşey olduğunu belirttim zaten hocam. Ancak yağlı bölge olmasıyla alakası yok. Keyfi bir durum ben sırt antremanlarında almayı tercih ediyorum. Veya uykumun olduğu günlerde.

Yeni konular

Geri
Yukarı